Wiadomości
09-01-2009 (22:42)

SKIGYM - symulator jazdy na nartach

Obecna aura sprzyja uprawianiu sportów zimowych. W dodatku ferie coraz bliżej, dlatego jeśli chcielibyśmy bezpiecznie poszusować na stokach lub doszlifować nasze umiejętności...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SKIGYM - symulator jazdy na nartach
(proidee.de)

Obecna aura sprzyja uprawianiu sportów zimowych. W dodatku ferie coraz bliżej, dlatego jeśli chcielibyśmy bezpiecznie poszusować na stokach lub doszlifować nasze umiejętności, a przy okazji zadbać o kondycję fizyczną przed wyjazdem w góry, być może zainteresuje nas urządzenie SKIGYM.

Jest to zaawansowany technologicznie symulator narciarski. Został zbudowany w Niemczech i jest owocem współpracy naukowców i instruktorów nauki jazdy na nartach. Urządzenie współpracuje z komputerami klasy PC. Wymiana danych odbywa się poprzez interfejs USB. W zestawie znajdziemy kijki narciarskie, płytę DVD zawierającą materiały instruktażowe oraz grę "Alpine Ski Racing 2007", która pozwoli nam poszaleć po alpejskich stokach. Gracze mają do dyspozycji 3. tory przejazdowe w 18 lokalizacjach. Waga urządzenia wynosi 23 kg, a jego wymiary to 45 cm x 25 cm x 48 cm.

Symulator SKIGYM kosztuje 1649 euro. Producent udziela na niego 2 lat gwarancji, z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.