Trwa ładowanie...
d2i1hin
siri

Siri trafi na pokład nowego iPada

Siri nareszcie wymyka się z klatki iPhone’a 4S i niebawem znajdzie się także w wyposażeniu innego urządzenia ze stajni Apple. W czasie odbywającej się właśnie konferencji WWDC, Scot Forstall ogłosił, że asystentka trafi do nowego iPada z iOS-em 6.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siri trafi na pokład nowego iPada
(Gizmodo.pl)
d2i1hin

Na tym nie koniec. Siri, która znajdzie się na pokładzie nowego iPada ma być podobno znacznie lepsza od wersji znanej nam z iPhone’a 4S. Za jej pośrednictwem będzie można m.in. sprawdzać wyniki meczów (lub statystyki pojedynczych zawodników), dokonać rezerwacji stolika w restauracji, a nawet zapytać o to jakie filmy wyświetla obecnie lokalne kino (i zobaczyć ich trailery).

Co więcej, jeśli posiadacz iPhone’a, będzie zajęty i nie będzie w stanie odebrać w danym momencie telefonu –. na jego życzenie Siri przypomni mu, by oddzwonił na odpowiedni numer nieco później. Całkiem pożyteczne. Ponadto, asystentka będzie mogła także uruchamiać pojedyncze aplikacje i – dzięki ścisłej współpracy z Facebookiem – uploadować na niego (a właściwie na odpowiednio skonfigurowane konto) zdjęcia.

d2i1hin

Podziel się opinią

Share

d2i1hin

d2i1hin
Więcej tematów