ycipk-481cox
siri

Siri trafi na pokład nowego iPada

Siri nareszcie wymyka się z klatki iPhone’a 4S i niebawem znajdzie się także w wyposażeniu innego urządzenia ze stajni Apple. W czasie odbywającej się właśnie konferencji WWDC, Scot Forstall ogłosił, że asystentka trafi do nowego iPada z iOS-em 6.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siri trafi na pokład nowego iPada
(Gizmodo.pl)
ycipk-481cox

Na tym nie koniec. Siri, która znajdzie się na pokładzie nowego iPada ma być podobno znacznie lepsza od wersji znanej nam z iPhone’a 4S. Za jej pośrednictwem będzie można m.in. sprawdzać wyniki meczów (lub statystyki pojedynczych zawodników), dokonać rezerwacji stolika w restauracji, a nawet zapytać o to jakie filmy wyświetla obecnie lokalne kino (i zobaczyć ich trailery).

Co więcej, jeśli posiadacz iPhone’a, będzie zajęty i nie będzie w stanie odebrać w danym momencie telefonu –. na jego życzenie Siri przypomni mu, by oddzwonił na odpowiedni numer nieco później. Całkiem pożyteczne. Ponadto, asystentka będzie mogła także uruchamiać pojedyncze aplikacje i – dzięki ścisłej współpracy z Facebookiem – uploadować na niego (a właściwie na odpowiednio skonfigurowane konto) zdjęcia.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-481cox

ycipk-481cox
ycipk-481cox