Trwa ładowanie...
d2g2jt7
CHIP

Sierra wraca do żywych!

Legendarna firma, która rozbłysła w latach 90., przynosząc graczom takie tytuły jak: King's Quest, Lords of the Realm, Gabriel Knight, Leisure Suit Larry, Cezar czy Zeus: Pan Olimpu, od 2008 roku, kiedy to ogłosiła swoją upadłość, należy do grupy Activision Blizzard. Wygląda na to, że już wkrótce zobaczymy jej wielki comeback.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sierra wraca do żywych!
(chip.pl)
d2g2jt7

W sieci pojawiła się nowa strona Sierra Entertainment, która sugeruje wyraźnie, że kultowy producent i wydawca przygotowuje na Gamescom jakąś niespodziankę. Czy może to być reaktywacja firmy z pomocą Activision? Mamy odświeżone logo wraz z krótką animacją - to wystarczy, by rozbudzić nadzieję.

Być może na fali remake'ów i reedycji Activision zdecydowało się wskrzesić markę, odpowiedzialną za wiele znanych i lubianych przez graczy tytułów. Sierra ma naprawdę bogate portfolio i założę się, że żaden gracz nie obraziłby się, gdyby zobaczył na swoim komputerze uwspółcześnione wersje jej gier. Tymczasem musimy wykazać jeszcze odrobinę cierpliwości - Gamesom rozpoczyna się w przyszłą środę.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: SexFit, czyli "pierścionek" tylko dla panów

d2g2jt7

Podziel się opinią

Share
d2g2jt7
d2g2jt7
Więcej tematów