Trwa ładowanie...
d3xh60r

Shot Time zapamięta za ciebie sylwestrową zabawę

Z tym wynalazkiem już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać ile dokładnie wypiłeś podczas całonocnej imprezy. Kieliszek posiada w swojej podstawie wagę. Gdy nalejesz do niego alkoholu, a następnie opróżnisz, wbudowany licznik przeskoczy o jedną wartość.
Share
kieliszek licznik
kieliszek licznikŹródło: chip.pl
d3xh60r

Z tym wynalazkiem już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać ile dokładnie wypiłeś podczas całonocnej imprezy. Kieliszek posiada w swojej podstawie wagę. Gdy nalejesz do niego alkoholu, a następnie opróżnisz, wbudowany licznik przeskoczy o jedną wartość. Pamięć spożywanych drinków będzie trzymana tak długo, póki sam jej nie zresetujesz. Całość działa na dwie okrągłe, płaskie baterie i według producenta powinny one wystarczyć na dobrych kilka miesięcy działania.

Projekt Shot Time wystartował na Kickstarterze już jakiś czas temu, jednak jak na razie nie zdobył wystarczającego zainteresowania wśród internautów. Chyba internauci jeszcze nie są gotowi na takie kieliszki przyszłości, które kosztują 20$. A może po prostu większa część społeczeństwa woli, by tajemnica spożywanego alkoholu podczas imprezy pozostawała nieodkryta.

d3xh60r

Podziel się opinią

Share
d3xh60r
d3xh60r
Więcej tematów