Ściemowizor, sposób na złodziei

Ściemowizor, sposób na złodziei

Ściemowizor, sposób na złodziei
Źródło zdjęć: © FakeTV
05.06.2008 15:20, aktualizacja: 06.06.2008 00:29

Wyłączone światła, nieopróżniana skrzynka na listy, druki
reklamowe leżące kilka dni pod drzwiami są sygnałem, że mieszkanie może być puste

*Bezpieczeństwo kosztuje, ale nie wszystkie metody zabezpieczenia mieszkania czy domu przed włamaniem wiążą się z dużymi nakładami finansowymi. *
Wyłączone światła, nieopróżniana skrzynka na listy, druki reklamowe leżące kilka dni pod drzwiami są sygnałem, że mieszkanie może być puste. Więcej niż połowa włamań jest starannie przygotowana, poprzedzona odpowiednią obserwacją i wywiadem. Jak zatem odstraszyć potencjalnych złodziei podczas naszej nieobecności w domu? Odpowiedzią na tak postawione pytanie może być imitacja telewizora - FakeTV.

Czasem zdarza się tak, że wieczorem zmęczeni po całym dniu pracy zasypiamy podczas oglądania telewizji. Ekran odbiornika rozświetla cały pokój i z ulicy od razu można zauważyć, że któryś z domowników jest obecny. Właściwie ustawiony podczas naszej nieobecności FakeTV będzie sprawiał identyczne wrażenie - zupełnie jakby ktoś oglądał telewizję.

Urządzenie składa się z szeregu migających, świecących z różnym natężeniem światła, różnokolorowych, super jasnych diod LED. Zastosowanie tego rozwiązania może pomóc w przechytrzeniu nawet najbardziej wyrafinowanego włamywacza.
Cena: około 40 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)