Ściemowizor, sposób na złodziei

Ściemowizor, sposób na złodziei
Źródło zdjęć: © FakeTV

05.06.2008 15:20, aktual.: 06.06.2008 00:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyłączone światła, nieopróżniana skrzynka na listy, druki
reklamowe leżące kilka dni pod drzwiami są sygnałem, że mieszkanie może być puste

*Bezpieczeństwo kosztuje, ale nie wszystkie metody zabezpieczenia mieszkania czy domu przed włamaniem wiążą się z dużymi nakładami finansowymi. *
Wyłączone światła, nieopróżniana skrzynka na listy, druki reklamowe leżące kilka dni pod drzwiami są sygnałem, że mieszkanie może być puste. Więcej niż połowa włamań jest starannie przygotowana, poprzedzona odpowiednią obserwacją i wywiadem. Jak zatem odstraszyć potencjalnych złodziei podczas naszej nieobecności w domu? Odpowiedzią na tak postawione pytanie może być imitacja telewizora - FakeTV.

Czasem zdarza się tak, że wieczorem zmęczeni po całym dniu pracy zasypiamy podczas oglądania telewizji. Ekran odbiornika rozświetla cały pokój i z ulicy od razu można zauważyć, że któryś z domowników jest obecny. Właściwie ustawiony podczas naszej nieobecności FakeTV będzie sprawiał identyczne wrażenie - zupełnie jakby ktoś oglądał telewizję.

Urządzenie składa się z szeregu migających, świecących z różnym natężeniem światła, różnokolorowych, super jasnych diod LED. Zastosowanie tego rozwiązania może pomóc w przechytrzeniu nawet najbardziej wyrafinowanego włamywacza.
Cena: około 40 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)