Trwa ładowanie...
d4xyjg8

Ściągnij aplikację do pisania na maszynie od Toma Hanksa

Komputery, tablety, a nawet niewielkie smartfony od wielu lat temu zabierają miejsce maszyn do pisania. Tymczasem wiele osób do nich wraca, niekoniecznie dlatego, że jest to najwygodniejsza forma przelewania słów na papier. Maszyny do pisania mają to, czego często brakuje współczesnym urządzeniom: charakter.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ściągnij aplikację do pisania na maszynie od Toma Hanksa
(Materiały prasowe)
d4xyjg8

Komputery, tablety, a nawet niewielkie smartfony od wielu lat temu zabierają miejsce maszyn do pisania. Tymczasem wiele osób do nich wraca, niekoniecznie dlatego, że jest to najwygodniejsza forma przelewania słów na papier. Maszyny do pisania mają to, czego często brak współczesnym urządzeniom: charakter.

Najnowsza aplikacja mobilna romansująca z tematem maszyny do pisania to Hanx Writer. Ma wszystko, czego może wymagać osoba tęskniąca za minionymi latami, czyli czytelny, estetyczny wygląd oraz charakterystyczne dźwięki stukania w klawisze i specyficzne „ding”, kiedy powracamy do początku strony. I coś, czego nie mają inne podobne apki: patronuje jej nie kto inny, jak sam Tom Hanks.

„Na moje zmysły bardzo dobrze działa to, że kiedy otrzymuję sygnał, iż klawisz został przyciśnięty, daje mi to jasność myślenia”. - wyjaśnia zdobywca Oscara. „Jest też opcja zabrania swojego iPada do kawiarni i bardzo nieznośne zachowanie z całym tym klikaniem” - dodaje.
Skąd pomysł na tego typu aplikację od gwiazdy Hollywood? Okazuje się, że Hanks jest wielkim miłośnikiem i kolekcjonerem maszyn do pisania - zgromadził ich już przeszło 200.
Aplikacja Hanx Writer jest na razie dostępna wyłącznie dla właścicieli sprzętu Apple. Można ją kupić w App Store za 2,9. dol.

90 popularnych smartfonów w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

d4xyjg8

Podziel się opinią

Share
d4xyjg8
d4xyjg8
Więcej tematów