Trwa ładowanie...
d28sv9z
Gadżety

Scansonic R110 obudzi cię dźwiękami dowolnego radia na świecie

Nowy amplituner stereo Scansonic R110 łączy w sobie trzy tunery radiowe: tradycyjny FM, cyfrowy DAB+ oraz internetowy. Sterować nim możemy za pomocą smartfona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
amplituner scansonic
amplituner scansonic (Materiały prasowe)
d28sv9z

R11. może zostać centralnym elementem domowego systemu audio. Oprócz wymienionych tunerów radiowych, umożliwia także odtwarzanie dźwięku z innych źródeł, jak np. odtwarzacz CD. Do wyboru użytkownik ma analogowe wejście liniowe oraz wejścia cyfrowe – koaksjalne i optyczne.

Na zaciski głośnikowedostarczana jest moc 2 x 5. W RMS. Amplituner posiada również osobne wyjście na aktywny subwoofer. Dostęp do radia internetowego można uzyskać za pośrednictwem przewodowego połączenia Ethernet lub bezprzewodowo – przez Wi-Fi. Po podłączeniu do sieci możliwe jest również odtwarzanie plików Mp3, AAC, WMA i Flac, które znajdują się na komputerze lub dysku sieciowym UPnP.

Urządzenie wśród wielu funkcji posiada także budzik, który o wybranej godzinie uruchomi wybraną stację radiową. Możliwe jest ustawienie dwóch, niezależnych alarmów.

Sterować tym amplitunerem możemy przy pomocy dołączonego pilota lub iPhone’a z aplikacją Scansonic Remote. Niezbędne informacje wyświetlane są także na wbudowanym w panel czołowy wyświetlaczu OLED.

Cena urządzenia to nieco ponad 1500 zł.

d28sv9z

Podziel się opinią

Share
d28sv9z
d28sv9z
Więcej tematów