Trwa ładowanie...
d4dvbx3

Saturn ma niespodziankę dla swoich klientów. Wystarczy kupić telewizor

Uprawiacie sport? Jeśli tak, to doskonale wiecie, że odpoczynek jest równie ważny jak dobry, męczący trening. To chwila relaksu pozwala na regenerację organizmu. Saturn chce pomóc aktywnym i w swoich sklepach przygotował dla nich sportową niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sklep Saturn
Sklep Saturn (Wikimedia Commons)
d4dvbx3

Jeśli chcecie trenować i odpoczywać na najwyższym, technologicznym poziomie, promocja, którą przygotował sklep Saturn, przypadnie wam do gustu. W dniach od 1. do 21 września br. trzeba udać się do sklepu tej sieci, bądź skorzystać z możliwości zakupu w sklepie internetowym i... zaopatrzyć się w telewizor. To wystarczy, by wraz z nim otrzymać nowoczesny zegarek sportowy.

Promocja powstała z myślą o tych, którzy przy zakupie nowego telewizora obawiają się, że za bardzo spodoba im się leżenie na kanapie i oglądanie ulubionego serialu. Dzięki sportowemu zegarkowi, który klient dostanie przy zakupie nowego z 20. objętych promocją odbiorników, sytuacja zmienia się diametralnie. Gadżet zachęci ich do wyjścia z domu i wysiłku fizycznego. Zegarek sportowy Tomtom to mobilizacja do treningu. W ten sposób możliwe jest zachowanie balansu między sportem, a leniuchowaniem.

Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora. Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora. (fot. Saturn)
Podziel się

_ - Od lat w sklepach sieci Saturn oferujemy produkty i gadżety, które wspierają aktywność fizyczną. W ramach najnowszej akcji wszyscy klienci, którzy kupią jeden z promocyjnych modeli telewizorów, otrzymają do niego zegarek sportowy GPS Tomtom Spark. Taki zegarek to niezbędny technologiczny gadżet, który pozwala zaplanować trening – monitoruje tempo i czas trwania aktywności, pokonany dystans, a także spalone kalorie. A po wysiłku fizycznym doskonałym relaksem oraz regeneracją będzie seans ulubionego filmu lub serialu w naszym domowym kinie - _mówi o akcji Marcin Półćwiartek z Działu Zakupu sieci Saturn.

d4dvbx3

Promocja _ "Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora" _ w sieci Saturn, obowiązuje od 15 do 21 września 2016 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych zestawów i obejmuje wybrane modele telewizorów. Obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym sieci Saturn (z wyłączeniem zakupów w Outlecie). Więcej tutaj: www.saturn.pl.

Za: Informacja Prasowa Saturn

_ ew _

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3