Trwa ładowanie...

Satelita spadł do ogródka. Zaskoczona mieszkanka USA udostępniła wideo

To zdecydowanie nietypowe odkrycie. Jedna z mieszkanek stanu Michigan w USA była zaskoczona, kiedy w swoim ogródku znalazła "satelitę" Samsunga, który spadł z nieba i utknął na jej drzewie.

Share
Satelita spadł do ogródka. Zaskoczona mieszkanka USA udostępniła wideo
Źródło: Youtube.com
d2ps6t0

Jak donosi Gratiot County Herald, Nancy Welke w sobotę rano, ok. 8:45 usłyszała niepokojący hałas na podwórku. Kiedy wyszła zobaczyć, co się stało, zobaczyła satelitę na swojej posesji. Zaskoczona kobieta nagrała znalezisko i udostępniła film na Facebooku:

"Satelita" wyposażony był w tabliczki z podpisem marki - Samsung. Powiedziała również, że na satelicie znalazła kamery oraz telefon. Jak się później okazało urządzenie wylądowało ze spadochronem. Był to prawdopodobnie balon latający na dużych wysokościach lub pseudo satelita.

d2ps6t0

Przedstawiciel Samsunga powiedział w oświadczeniu dla ABC News, że ich "Samsung Europe SpaceSelfie powrócił na ziemię, ponieważ zmusiły go do tego warunki pogodowe". Na szczęście balon nie został uszkodzony i nikomu nic się nie stało.

Samsung Europe SpaceSelfie jest częścią akcji marketingowej, która umożliwia wysyłanie selfie i oglądanie ich w czasie rzeczywistym nad Ziemią. Kampania rozpoczęła się 24 października, kiedy modelka Cari Delvigne zrobiła pierwsze zdjęcie.

d2ps6t0

Podziel się opinią

Share
d2ps6t0
d2ps6t0
Więcej tematów