Samsung NX20 z nagrodą EISA od września w Polsce. Drogo!

Samsung NX20 z nagrodą EISA od września w Polsce. Drogo!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.08.2012 11:12, aktual.: 10.12.2012 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aparat Samsung NX20 został doceniony przez ekspertów i otrzymał prestiżową nagrodę EISA - Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych (European Imaging and Sound Association, EISA) w edycji 2012-2013. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Europejski Zaawansowany Kompaktowy Aparat Fotograficzny. Aparat już we wrześniu pojawi się w sprzedaży w Polsce.

Samsung NX2. to aparat z rozbudowanym systemem obiektywów oraz z wbudowanym modemem Wi-Fi. Jury uznało, że Samsung NX20 wyróżnia się spośród konkurencyjnych modeli, przede wszystkim za sprawą wbudowanego modułu sieci bezprzewodowych, który pozwala użytkownikowi przesyłać zdjęcia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zamieszczać je na portalach społecznościowych bezpośrednio z aparatu.

NX2. to propozycja dla amatorów lub profesjonalnych fotografów szukających przenośnego aparatu, który wygląda i działa jak lustrzanka cyfrowa, ale jest znacznie mniejszy i lżejszy. Aparat cechuje wysoka szybkość fotografowania za sprawą migawki 1/8000s, a zdjęcia są wyświetlane na jasnym, obracanym wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 3 cali.

NX2. posiada także dodatkowe opcje rejestrowania i wyświetlania zdjęć z wykorzystaniem innych urządzeń, w tym możliwość połączenia aparatu ze smartfonem i używania go jako zdalnego wizjera (poprzez aplikację Remote Viewfinder), a także bezprzewodowego wyświetlania zdjęć na tabletach , laptopach lub telewizorach.

Samsung NX20 został wyceniony na 4 599 zł. Dla porównania lustrzanka Nikon D320. kosztuje około 2100 zł, a Canon 650D około 3100 zł. Bardzo zaawansowany Lumix GF5 kosztuje około 2900 zł (konstrukcja micro 4/3 jak NX20)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)