Trwa ładowanie...
dyptv1y
Artykuł sponsorowany

Samsung - innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

Sklepy Samsung Brand Store są odpowiedzią na stale rosnący popyt na urządzenia najwyższej jakości. Marka Samsung od lat jest nie tylko pionierem, ale również jednym z globalnych liderów najnowszych rozwiązań technologicznych.
Share
Samsung - innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki
Źródło: mat. prasowy
dyptv1y

W sklepach Samsung Brand Store można spędzić czas w nietuzinkowy sposób - obcując z najnowszymi modelami, a także mogąc je testować lub też skorzystać z usług profesjonalnego doradcy, który dobierze produkt zgodny z naszymi potrzebami i preferencjami. Co więcej, sklep zapewnia również fachową opiekę posprzedażową - pomoc techniczną, a nawet program Concierge z dedykowanym doradcą. Nie bez znaczenia jest także możliwość testowania produktu przez 1. dni i w razie braku satysfakcji - opcja zwrotu bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych.
Aktualnie w sklepach Samsung Brand Store (które znajdują się w największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi oraz Białymstoku) można znaleźć wiele nowych produktów - które bezsprzecznie zainteresują nie tylko fanów marki Samsung ale każdego, kto pasjonuje się innowacyjnymi technologiami. Mało tego, już na początku września planowane są premiery dwóch kolejnych produktów, które powinny stać się hitami sprzedaży!

 (fot. mat. prasowy)
Źródło: (fot. mat. prasowy)

Pierwszy z nich to nowy Galaxy Tab S2 w dwóch wersjach - z ekranem 8 calowym lub 9,2 calowym (oba Super AMOLED), Androidem 5.0 Lollipop, ośmiordzeniowym procesorem i mnóstwem dodatkowych rozwiązań!

dyptv1y

Oprócz tego na półki sklepowe zawita również Samsung Galaxy S6 Edge Plus. To jeden z pierwszych modeli (po Galaxy Note 5), który zostanie wyposażony w aż 4 GB pamięci RAM. Dodatkowo S6 Edge Plus będzie posiadał ośmiordzeniowy procesor, 3. GB miejsca na dane oraz dwa aparaty fotograficzne - 16 Mpx z tyłu oraz 5 Mpx z przodu obudowy.

 (fot. mat. prasowy)
Źródło: (fot. mat. prasowy)

W ofercie przedsprzedażowej nowy Tab S2 dostępny jest w cenie 159. zł, razem z dodatkową kartą pamięci 128 GB. Samsung Galaxy S6 Edge Plus oferowany jest natomiast w cenie 3599 zł, z zakupem w Brand Store cena obejmuje również dodatkowy rok gwarancji. Jedno jest jednak pewne - warto odwiedzić Samsung Brand Store i przekonać się na własnej skórze, co znaczy nowoczesność z logo Samsunga!

_ Materiał powstał we współpracy z firmą Samsung. _

dyptv1y

*Zobacz także pierwsze wrażenia z użytkowania Samsunga Galaxy S6 Edge *

dyptv1y

Podziel się opinią

Share
dyptv1y
dyptv1y
Więcej tematów