Samsung Galaxy Z Flip 4 - flagowiec w kieszonkowym rozmiarze

Samsung Galaxy Z Flip 4 - flagowiec w kieszonkowym rozmiarze

Źródło zdjęć: © materiały partnera
19.08.2022 14:49, aktualizacja: 22.08.2022 10:05

Jesteś na etapie zakupu nowego smartfona? Nie możesz zdecydować się na żaden konkretny model, widząc ich wady i zalety? Poszukujesz urządzenia, który zachwyca możliwościami technicznymi, a jednocześnie z łatwością zmieści się w kieszeni lub torebce? Jeżeli tak, to mamy dobrą wiadomość. Taki telefon właśnie powstał i jest nim Galaxy Z Flip 4, oczywiście od firmy Samsung. Jest ona jednym z największych liderów w segmencie elektroniki użytkowej, mając do zaoferowania dziesiątki sprawdzonych telefonów, cieszących się uznaniem i szacunkiem na całym świecie. Tym razem Samsung ponownie zaskakuje, przedstawiając swój wyjątkowy telefon, składany na pół.

Poznaj z bliska Galaxy Z Flip 4

Może się wydawać, że telefony składane nie są niczym nowym. Owszem, podobnie wyglądające i działające konstrukcje istniały na rynku już od jakiegoś czasu. Jednak pod względem jakości, niezawodności, designu i wydajności, Z Flip 4 nie ma konkurencji. Jest to dziś jeden z najbardziej pożądanych telefonów na rynku, który oferuje mnóstwo udogodnień. Kiedy go rozłożymy, zamienia się w dużego i wygodnego w obsłudze smartfona z czytelnym ekranem. Jednak największe wrażenie może robić zamknięty Galaxy Z Flip 4, którego rozmiary z powodzeniem można uznać za kompaktowe. Kieszonkowy rozmiar sprawia, że każdy bez wyjątku, będzie mógł nosić swój telefon w kieszeni, nie martwiąc się jej nieestetycznym wypychaniem. Jeżeli jesteś ciekaw, czym zaskakuje ten telefon, przeczytaj dalszą część artykułu.

Zewnętrzny ekran dotykowy

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy jeszcze przed otwarciem telefonu, to jego ekran zewnętrzny. Prezentowane są na nim najważniejsze informacje, takie jak godzina, powiadomienia o wiadomościach itp. Wyraźny, dobrze podświetlony ekran w sposób elegancki komponuje się z pozostałą częścią obudowy telefonu. W czym pomaga to z pozoru zbędne rozwiązanie? Ma ono wiele zalet, a jedna z nich to bycie na bieżąco z wiadomościami, bez konieczności otwierania telefonu. Tym samym odrzucony zostaje argument o tym, jakoby telefon mógł się szybko popsuć na skutek częstego otwierania i zamykania go.

Otwórz smart switch mobile i łatwo przenieś dane na nowy telefon

Jedną z rzeczy, która opóźnia podjęcie decyzji o wymianie telefonu na nowy, jest konieczność przenoszenia danych ze starego urządzenia na nowe. Wielu osobom zajmuje to sporo czasu i stwarza różnego rodzaju problemy. Na szczęście użytkownicy telefonów Samsung, w tym Galaxy Z Flip 4, mają do swojej dyspozycji wbudowane oprogramowanie, które bierze na siebie całą tę sprawę, oferując nam szybkie i bezproblemowe kopiowanie danych z jednego telefonu na drugi. Cała operacja odbywa się w tle, bez angażowania w nią właściciela.

Pojemna i wydajna bateria to dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu

Pojemność baterii we współczesnych smartfonach jest duża, ale ma to miejsce kosztem gabarytu urządzenia. Z tego też powodu korzystanie z nich nie zawsze jest wygodne. W przypadku smartfona Samsung Galaxy Z Flip 4 w RTV Euro AGD mamy do czynienia z zupełnie innym podejściem do tematu. Pojemność wbudowanego akumulatora to 3700 mAh, co w połączeniu z zewnętrznym ekranem zużywającym mniej energii niż główny wyświetlacz, daje jeszcze lepsze wyniki niż w klasycznych telefonach. W nich, chcąc odczytać SMS, konieczne jest podświetlenie całego ekranu. W przypadku Z Flip 4 każdy z nas może sprawdzić powiadomienia na mniejszym ekranie, charakteryzującym się dużą wydajnością i ekonomią działania.

Korzystaj z telefonu w sposób, który do tej pory był Ci obcy

Możliwość składania telefonu na pół otwiera zupełnie nowe opcje korzystania z niego, rozmowy i robienia zdjęć. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do trzymania smartfona prostopadle do ziemi, kiedy z niego dzwonisz lub robisz zdjęcia, Samsung Galaxy Z Flip 4 oferuje coś zupełnie nowego. Składając telefon pod kątem 90 stopni, możesz z niego wygodnie prowadzić rozmowy, wideokonferencje oraz nagrywać filmy bez potrzeby podkładania telefonu lub korzystania z mini statywu.

Dla kogo Samsung Galaxy Z Flip 4 to dobry wybór?

Prezentowany telefon jest nowością 2022 na rynku smartfonów, ale jeszcze przed premierą wzbudza on duże zainteresowanie, a lista chętnych na jego zakup szybko się wydłuża. Pierwsza grupa osób, która chce go mieć to oczywiście fani nowinek technologicznych i gadżetów. Chęć przetestowania urządzenia, sprawdzenia jego możliwości i bycia na bieżąco często bierze górę nad innymi rzeczami. Kolejna grupa osób, dla których Z Galaxy Flip 4 to wręcz idealny telefon, to kobiety. Duże i nieporęczne smartfony wielu z nich sprawiają poważne problemy, Nie mieszczą się w torebce, a ich obsługa również może być kłopotliwa delikatnymi dłońmi. Składany smartfon Z Flip 4 udowadnia, że można stworzyć urządzenie o zachwycających parametrach i wydajności, a przy tym niewielkie, poręczne i bardzo solidne. Czy ten telefon przypadnie do gustu mężczyznom? Naszym zdaniem tak, a przede wszystkim panom, którzy na co dzień preferują elegancki wygląd, chodząc w garniturach i marynarkach, do których kieszeni nie wejdzie standardowy smartfon.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie