Qaqwqwrqw
samsung

Samsung Bot Chef. Dodatkowa ręka w kuchni

Podczas targów Technology Showcase KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung pokazał szereg nowych rozwiązań, które wkrótce wzbogacą i ułatwią naszą codzienność. Pojęcie robota kuchennego może nabrać zupełnie nowego znaczenia, a nowoczesna technologia pomaga nam zdrowiej żyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung Bot Chef
Samsung Bot Chef (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

To swoisty asystent szefa kuchni ze sztuczną inteligencją. To tzw. „kobot”, czyli kooperujący robot, który nie tylko posieka, ubije, naleje czy wymiesza składniki według przepisu, ale pomoże także posprzątać po skończonej pracy.

Lekkie ramię manipulatora ma sześć ustawień o średnicy, zasięgu i bezpieczeństwie dorównującym ramieniu człowieka. Może podnosić zwykłe, codzienne przedmioty kuchenne, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małej restauracji.

Samsung Bot Chef Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Za sprawą zaawansowanych czujników wewnętrznych i zewnętrznych oraz algorytmów planowania, opartych na sztucznej inteligencji, Bot Chef jest bezpiecznym rozwiązaniem, które wspiera szefów kuchni i znacznie ułatwia ich pracę.

Użytkownicy mogą nim sterować przez aplikację i za pomocą prostych poleceń głosowych. Dzięki sztucznej inteligencji "kobot" może także uczyć się nowych „umiejętności”. Na przykład, aby zamieszać w garnku z zupą, użytkownik może pobrać i dodać umiejętność „mieszania”. Bot Chef potrafi także lokalizować obiekty w pomieszczeniu i poprawnie wybrać konkretny garnek czy łyżkę.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw