Trwa ładowanie...
ycipk-47by3f

Samolot szczęśliwie wylądował. Pilot uratował żonę i dwójkę dzieci. Bohater nagrał wideo

Chwile grozy przeżyła rodzina Millerów, krótko po tym, jak wystartowała małym samolotem z lotniska w stanie Georgia w USA. Pomimo poważnej awarii, pilotowi udało się wylądować. Bohaterski wyczyn został zarejestrowany na filmie. Wideo obejrzycie poniżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaryjne lądowanie samolotu. Pilot bohaterem
Awaryjne lądowanie samolotu. Pilot bohaterem (Instagram.com)
ycipk-47by3f

To był lot pełen wrażeń dla rodziny Millerów. Rodzice wraz z dwójką dzieci wystartowali z lotniska Falcon Field Peachtree w stanie Georgia, w USA. Devin Miller - kanadyjski pilot i głowa rodziny, był przerażony, gdy odkrył, że przepustnica małego samolotu uległa awarii. Nagły wypadek szybko zgłosił do kontroli ruchu lotniczego.

Na pokładzie samolotu można było wyczuć coraz bardziej nerwową atmosferę, jednak ze względu na dzieci, Devin oraz jego żona starali się zachować spokój

- Mamy na pokładzie cztery dusze, staram się sprawdzić czy uzyskam kontrolę nad przepustnicą - powiedział spokojnie pilot

ycipk-47by3f

Czytaj także: Samolot wykonywał manewry pomiędzy wieżowcami. Niesamowite wideo nagrane z kokpitu

Jedyną opcją dla pilota okazała się próba lądowania bez użycia silnika. Miller podjął się tego trudnego zadania i zaczął kierować się w stronę pasa startowego na lotnisku Meridian w Missisipi. Gdy ich Piper Archer wylądował, małżeństwo odetchnęło z ulgą i zaczęło krzyczeć z radości.

Devin Miller jako youtuber z Teksasu często wrzuca do sieci filmiki rejestrujące swoje loty. Dzięki temu, każdy z nas może obejrzeć bohaterski wyczyn pilota. Wideo obejrzało już ponad 340 tysięcy ludzi. Jak podkreśla autor, od początku wiedział, że uda mu się wylądować, a filmik zamieszcza w ramach lekcji, aby inni piloci skorzystali z jego doświadczenia.

ycipk-47by3f

Internauci nie kryli słów podziwu zarówno dla pilota, jak i jego żony.

Awaryjne lądowanie samolotu Instagram.com
Podziel się

- Twoja żona jest świetna. Pomimo niebezpieczeństwa, nie dała po sobie poznać, że się boi - pisze jeden z nich.

ycipk-47by3f

Zobacz także: Katastrofa samolotu wojskowego w Demokratycznej Republice Konga. Nie żyje 8 osób

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-47by3f

ycipk-47by3f
ycipk-47by3f