Trwa ładowanie...
d2ai8f8
Gadżety

Saeco GranBaristo Avanti - pierwszy ekspres sterowany tabletem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saeco GranBaristo Avanti - pierwszy ekspres sterowany tabletem
(Materiały prasowe)
d2ai8f8
 (fot. Materiały prasowe)
((fot. Materiały prasowe))

Marka Saeco przedstawia ekspres nowej generacji - GranBaristo Avanti, który może być zarządzany za pośrednictwem tabletu. Coś, co podczas targów IFA2013 było tylko koncepcją, teraz - w kwietniu tego roku - pojawia się na polskim rynku.

Philips wraz ze swoją marką Saeco postanowił zrobić spory krok naprzód. GranBaristo Avanti to - jak zapewnia producent - pierwszy na świecie wysokiej klasy w pełni automatyczny ekspres do kawy, którym użytkownicy dzięki łączu Blootooth mogą zarządzać tabletem z systemami iOS7, Android 4.4 i wyższymi.

 (fot. Materiały prasowe)
((fot. Materiały prasowe))

GranBaristo pozwala na przygotowanie 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait. Aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca. Technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy jak: temperatura, moc, aromat, ilość kremy czy pianki mlecznej. Ceramiczne młynki gwarantują brak posmaku przypalonych ziaren, zintegrowany pojemnik na mleko odpowiada za stan pianki, a bojler ThermoSpeed zadba, by kawa powstała w krótkim czasie. Problemu nie stanowi też przygotowanie kilku czy kilkunastu kaw pod rząd.

d2ai8f8

Dostępna w aplikacji funkcja zapamiętywania kolejnych napojów kawowych umożliwia przygotowanie kilku różnych kolejno po sobie. Pozwala ona też na poszerzenie swojej wiedzy na temat parzenia kawy czy konserwacji urządzenia. W dodatku można się nią dzielić z innymi użytkownikami w social mediach.

Do tej pory zostało wyprodukowanych jedynie 500 limitowanych i numerowanych sztuk GranBaristo Avanti.

Rekomendowana cena detaliczna Gran Baristo Avanti wynosi 6999 zł

 (fot. Materiały prasowe)
((fot. Materiały prasowe))
d2ai8f8

Podziel się opinią

Share
d2ai8f8
d2ai8f8
Więcej tematów