Rusza Telewizja Tu i Tam - w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie

Rusza Telewizja Tu i Tam - w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.05.2012 16:36, aktual.: 09.05.2012 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci Orange Polska mogą oglądać filmy i programy telewizyjne w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdują

W Telewizji Tu i Tam można oglądać ponad 2. popularnych kanałów telewizyjnych, a także filmy na życzenie. Przez pierwszy miesiąc promocji klienci będą mieć dostęp do 30 tytułów, w tym takich hitów jak "Vicki Cristina Barcelona”, "Jak zostać królem”, "Amelia”, "Między Światami” czy "Jestem Miłością”. Później co miesiąc 10 filmów zostanie zamienionych na nowe - w sumie w czasie promocji klienci będą mogli obejrzeć bezpłatnie aż 50 filmów.

Telewizja Tu i Tam jest dostępna na ekranie telewizora - w ramach Orange TV (usługi TV dostępnej w dwóch technologiach: technologii kablowej - IPTV oraz satelitarnej), przez internet - na ekranie komputera po zalogowaniu na http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam.phtml oraz poprzez specjalną aplikację mobilną - na ekranie telefonu komórkowego. Można także włączyć ten sam program lub film na kilku urządzeniach jednocześnie.

Na start Telewizji Tu i Tam przygotowano aplikację mobilną dla systemu Android – jest ona do pobrania z Google Play. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie aplikacji także dla innych systemów, m.in. iOS oraz Symbian. Obecnie klienci korzystający z telefonów z systemem Symbian mogą oglądać kanały telewizyjne dostępne w Telewizji Tu i Tam na portalu Wap pod adresem: tuitam.orange.pl

Dla klientów, którzy będą korzystać z telewizji Tu i Tam poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował także specjalny Pakiet Multimedia. Klienci otrzymają w nim miesięcznie 120. minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 Mb na przesyłanie danych. Miesięczny koszt Pakietu to 15 zł z VAT. Użytkownicy planów taryfowych: Pantera 300, Pantera 450, Pantera 750 i Pantera iPhone 550 korzystają z dostępu do Pakietu TV w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)