Rusza Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2014

Rusza Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 201401.07.2014 13:03
Rusza Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2014
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

1. lipca rusza najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy - Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2014. Potrwa do końca sierpnia, czyli dokładnie 62 dni. Zaplanowane są 124 projekcje.

Na specjalnych, pneumatycznych ekranach kinowych wyświetlonych zostanie ponad 40 filmowych hitów podzielonych na dni tematyczne. Nowością jest cykl najlepszych filmów dokumentalnych. W ubiegłych latach każdego wieczoru plenerowe sale kinowe w Sopocie i Zakopanem odwiedziły tysiące osób. Również w tym roku, pomiędzy kurortami jeździć będzie Wagon Filmowy Orange Kino Letnie z hollywoodzkimi produkcjami.

Już po raz siódmy miasta partnerskie Sopot i Zakopane zamienią się w największe w Europie kina pod gwiazdami. Osoby wypoczywające w Zakopanem i Sopocie będą mogły przez dwa miesiące oglądać najlepsze produkcje polskiego i światowego kina i to bezpłatnie. W wyjątkowych salach plenerowych na Molo i na Krupówkach będą oglądać filmy siedząc wygodnie na leżakach lub w góralskich ławach.

Aby umilić czas oczekiwania na seans, w kinach na Molo i Krupówkach przygotowane zostały specjalne strefy rozrywki Sony. W ciągu całego lata odbędzie się też wiele spotkań z gwiazdami festiwalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)