Trwa ładowanie...
d22nkhi
Internet

Router z niewiarygodnym zasięgiem 10 km!

Netis wprowadził na rynek router, który zapewnia zasięg działania aż do 10 km. Mimo tak dużego dystansu, jest on w stanie zagwarantować stabilne i bezawaryjne połączenie z internetem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Router z niewiarygodnym zasięgiem 10 km!
(Materiały prasowe)
d22nkhi

Router WF232. z mocą transmisji do 30 dBm/1000 mW i wbudowaną anteną kierunkową podwójnej polaryzacji zapewnia duży zasięg działania i wysoką wydajność w bezprzewodowym dostępie do internetu. Dzięki wytrzymałej i wodoodpornej obudowie urządzenie jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe jak wilgoć, deszcz, śnieg czy silne podmuchy wiatru.

Urządzenie oferuje m. in. usługę Access Point, AP Router, WISP, Client, WDS dla różnych rozwiązań bezprzewodowych. Na podstawie aktualnej struktury sieci użytkownik może wybrać odpowiedni tryb, by dowolnie rozbudować sieć bezprzewodową. Dzięki polskojęzycznemu menu konfiguracja routera nie nastręcza problemów.

WF232. został wyposażony w przycisk "reset", który oferuje możliwość zdalnego przywrócenia urządzenia do domyślnych ustawień fabrycznych. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności demontowania routera z umieszczonego wysoko filaru montażowego i szybki proces konfiguracji.

d22nkhi

W routerze zastosowano system PoE, który eliminuje potrzebę stosowania dodatkowego zasilania dzięki czemu koszt takiej instalacji jest znacznie mniejszy. Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystanie routera w dowolnym miejscu.

Cena: 260 zł

To jest ciekawe - Mrożące krew w żyłach nagranie z masztu radiowego:

d22nkhi

Podziel się opinią

Share
d22nkhi
d22nkhi
Więcej tematów