Trwa ładowanie...
d33035q

Robot, który zastąpi ci mopa - dostępny w Polsce

Na polskim rynku pojawiły się roboty mopujące – Braava 320 oraz Braava 380. Uzupełniają one gamę produktową marki, która do tej pory w Polsce zawierała roboty odkurzające iRobot Roomba, myjące podłogi Scooba oraz czyszczące rynny Looj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
robot sprzątający iRobot Braava
robot sprzątający iRobot Braava (Materiały prasowe)
d33035q

DLF Sp. z o.o. wprowadza do oferty dwa nowe roboty mopujące – Braava 320 oraz Braava 380. Uzupełniają one gamę produktową marki, która do tej pory w Polsce zawierała roboty odkurzające iRobot Roomba, myjące podłogi Scooba oraz czyszczące rynny Looj.

Braava wyróżnia się na tle swoich dbających o podłogi krewnych - obudowa robota ma kształt prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach, a sposób poruszania znacząco różni się od znanego dotychczas z iRobota Roomba, czy Scooba. Na grzbiecie urządzenia znajdują się trzy przyciski, z których jeden odpowiada za włączenie robota, a dwa pozostałe za wybór sposobu jego sprzątania - na sucho lub na mokro. Panel przedni w kształcie prostokąta posiada czujnik dotykowy oraz amortyzatory, dzięki którym robot delikatnie styka się ze ścianami czy meblami.

robot sprzątający iRobot Braava (fot. Materiały prasowe)
robot sprzątający iRobot Braava ((fot. Materiały prasowe))

Braava czyści powierzchnię w trybach na mokro (mopowanie) lub na sucho (zamiatanie), a dzięki zastosowaniu nawigacji NorthStar dociera do każdego wolnego miejsca na podłodze.

d33035q

Podziel się opinią

Share
d33035q
d33035q
Więcej tematów