Risen następca Gothic plus cztery gry z GameStarem za 109 złotych!

Risen następca Gothic plus cztery gry z GameStarem za 109 złotych!
Źródło zdjęć: © IDG.pl

08.10.2009 20:00, aktual.: 09.10.2009 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko do poniedziałku w sklepie Kupuj.pl możecie zamówić specjalny pakiet promocyjny zawierający grę Risen wraz z magazynem GameStar. Dzięki temu za 109 złotych otrzymacie aż cztery świetne gry komputerowe: Risen, I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański oraz Battleforge z promocyjnymi punktami. Takiej promocji nie znajdziesz nigdzie!

Risen + I Wojna Światowa + Stalingrad + Kryzys Kubański + Battleforge z promocyjnymi punktami oraz magazyn o grach komputerowych GameStar za 109 złotych - tylko w Kupuj.pl!

Obraz
© (fot. IDG.pl)

GameStar wraca na rynek w wielkim stylu!

Dla wszystkich czytelników mamy specjalną promocję: tylko do poniedziałku w sklepie kupuj.pl możecie składać zamówienia na pakiet zawierający bogate wydanie gry Risen wraz z pierwszym po latach numerem magazynu GameStar!

Opłaca się! za jedyne 109 złotych zyskujecie Risena oraz pakiet gier: I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański oraz Battleforge z dodatkowymi punktami do wydania na wirtualne karty.

Risen zawiera grę w podwójnej wersji językowej do wyboru - polskiej lub angielskiej. Postaciom z gry głosu użyczyli znakomici aktorzy! Jako Inkwizytor przemówi Andy Serkins, znany z roli Golluma ("Władca Pierścieni") i roli King Konga ("King Kong"). John Rhys Davies, świetnie znany z roli butnego krasnoluda - Gimliego ("Władca Pierścieni") wystąpi w roli Dona Estebana. Lena Headey, znana m. in. z roli Sary Connor ("Terminator: Kroniki Sary Connor") użyczy głosu Patty!

Polski Risen został zaktualizowany do najnowszej możliwej wersji, z zaimplementowanymi polskimi podpisami pod dialogami wypowiadanymi przez postacie niezależne. W pudełku znajduje się również 64-stronicowa drukowana instrukcja oraz unikatowy dysk bonusowy, na którym znajduje się m.in. film "Jak powstawał Risen?" w polskiej wersji językowej (znacznie dłuższy niż dostępny powszechnie w Internecie), oficjalny trailer oraz seria filmów przedstawiających uniwersum Risen.

Jeśli zdecydujecie się na zakup gry Risen w sklepie Kupuj.pl, otrzymacie świetny bonus w postaci pierwszego po latach wydania magazynu o grach komputerowych GameStar. To jednak nie koniec - na płycie GameStara znajdują się bowiem aż cztery pełne wersje gier: I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański oraz Battleforge z promocyjnymi punktami. Wniosek? W ofercie Kupuj.pl za 10. złotych Risen oraz trzy gry komputerowe i magazyn o grach. Takiej oferty nie znajdziecie nigdzie w sieci!
Risen, I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański, Battleforge z promocyjnymi punktami oraz magazyn o grach komputerowych GameStar za 109 złotych - tylko w Kupuj.pl!

Więcej o Risen:

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Risen to następca słynnej gry Gothic tworzony przez studio Piranha Bytes. Widać, że gra nie wypiera się swojego podobieństwa do kultowego cyklu. Tytuł w pełni wykorzystuje wszystkie silne strony serii Gothic - żywa sceneria gry, zwinne walki, misje, które można pokonywać na różne sposoby i wybór przynależności do jednej z grup. To samo dotyczy początku gry, w którym - jak zwykle - bezimienny bohater - jak zwykle - traci pamięć, jednak tym razem po rozbiciu się statku. Więcej informacji na temat Risen znajdziesz w magazynie GameStar, który jest już w kioskach. Tytuł możesz kupić w mega-promocji z czterema innymi grami - tylko na stronie kupuj.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)