Trwa ładowanie...
d3t72u9

Revolution - smartfon z wyższej półki z Firefox OS lub Androidem

Geeksphone, hiszpański producent, który jako pierwszy zbudował telefon oparty na Firefox OS, zamierza rozszerzyć swoją ofertę. O ile pierwsze dwa urządzenia, Keon i Peak, przeznaczone były przede wszystkim dla deweloperów, kolejny model ma być już urządzeniem z wyższej półki.
Share
Revolution - smartfon z wyższej półki z Firefox OS lub Androidem
Źródło: giznet.pl
d3t72u9

Zapowiada się więc mała rewolucja. I rzeczywiście, urządzenie, o którym na razie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, nazwane zostało przez Hiszpanów Revolution. Ma o być smartfon o dużych możliwościach, który pozytywnie zaskoczy swoją ceną.

- _ Jesteśmy pewni, że zaskoczy wszystkich swoją wysoką wydajnością. Będzie też bardzo konkurencyjny cenowo _, stwierdził współzałożyciel Geeksphone Javier Aguera."

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat konkretnych podzespołów, jakie się w nim znajdą, ale pojawiły się plotki, że będzie wyposażony w procesor Intela oraz ekran dotykowy o przekątnej 4,8 cala. Użytkownicy będą mieli możliwość wyboru, czy chcą żeby ich Revolution działał pod kontrolą Androida, czy Firefox OS. Data premiery urządzenia nie jest została jeszcze podana.

Premiery smartfonów Keon i Peak okazały się być dużym sukcesem małej hiszpańskiej firmy - pierwsze partie tych urządzeń sprzedały się w ciągu kilku godzin. Miejmy nadzieję, że Revolution powtórzy ten sukces.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Zwiastun Interstellar pojawi się 13 grudnia

d3t72u9

Podziel się opinią

Share
d3t72u9
d3t72u9
Więcej tematów