Trwa ładowanie...
dxds99a
Giznet.pl
samsung

Reuters: Problemy z dostawami ekranów dla Samsunga Galaxy S6 Edge

Szef oddziału mobilnego Samsunga, J. K. Shin miał ponoć ostrzec kierownictwo firmy, że ta może zmierzyć się z problemami w realizacji zamówień na nowatorski smartfon Samsung Galaxy S6 Edge. Jak donosi znana agencja informacyjna Reuters, kłopoty giganta wynikają z opóźnień w produkcji zakrzywionych ekranów gadżetu, które opuszczają taśmy o wiele wolniej niż tradycyjne panele dla normalnej edycji jego flagowca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
XYZ
XYZ (Wirtualna Polska)
dxds99a

Problemy z dostawami wyświetlaczy smartfona wydają się o tyle bolesne, że spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem. Wszystko wskazuje na to, że jego obie wersje są w stanie wspólnie powtórzyć sukces najlepszego smartfona w historii firmy, Samsunga Galaxy S4.

Szczęśliwie dla giganta z Korei, rzekome kłopoty z dostawami z dostawami ekranów nie dotyczą klasycznej wersji smartfona, która trafiła do sprzedaży w aż 20 krajach. To właśnie ona stanowi główną nadzieję firmy na poprawę trendów i powrót na tron króla globalnej branży mobilnej. Jeśli coś mu w tym przeszkodzi – będzie to raczej cena gadżetu, sięgająca w zależności od wersji nawet 4000 złotych.

Większe rozeznanie w temacie będziemy mieli za jakiś miesiąc, kiedy poznamy wczesne wyniki sprzedaży obu edycji smartfona.

dxds99a

Polecamy na stronach Giznet.pl: Abonament na YouTube coraz bliżej

dxds99a

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

dxds99a

dxds99a
Więcej tematów