Trwa ładowanie...
internet

Rekord polskiego crowdfundingu pobity!

Dotychczasowy rekord polskiej akcji społecznościowego zbierania funduszy wynosił 284 110 złotych. Nowy to 600 410 złotych!

Share
Rekord polskiego crowdfundingu pobity!
Źródło: whitelook - Fotolia.com
d1mcjei

Polski rekord akcji społecznościowego zbierania funduszy ustanowił Michał Wawrzyniak, organizator wiele mówiącej akcji Hejtoholik. Akcja ma na celu zorganizowanie ogólnopolskiej trasy #HEJTBUSTERS i spotkań z ludźmi, które pomogą rozprawić się z tematem hejtu.

Jak twierdzą organizatorzy: "Problem jest poważny, niestety, niemal nikt nie ma odwagi mówić o tym głośno. Michał Wawrzyniak od lat skutecznie zwalcza hejt w swoim życiu i wokół swoich idei. Dzisiaj, kiedy na świecie odnotowuje się coraz więcej śmiertelnych konsekwencji hejtowania, nie można już dłużej czekać. Czas działać!"

d1mcjei

Zasięg akcji, liczba osób wspierających akcję i uzbierana kwota potwierdzają, że ludzie chcą walczyć z anonimowymi hejterami i mają dość tego aspektu "kultury", nie tylko zresztą internetowej. Już samo tak wyraźne wskazanie problemu, a obecnie skala poparcia, jakie zyskał ten projekt, to już dwa ogromne sukcesy. Oby zatem akcja #HEJTBUSTERS rzeczywiście przyczyniła się do choćby częściowego oczyszczenia Polski z tego zjawiska.

Zobacz także: Twarze płaczących dzieci na niebie w Chinach

d1mcjei

Podziel się opinią

Share
d1mcjei
d1mcjei
Więcej tematów