Trwa ładowanie...
d17qdpo
CHIP
Internet

Rekord polskiego crowdfundingu pobity!

Dotychczasowy rekord polskiej akcji społecznościowego zbierania funduszy wynosił 284 110 złotych. Nowy to 600 410 złotych!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rekord polskiego crowdfundingu pobity!
(whitelook - Fotolia.com)
d17qdpo

Polski rekord akcji społecznościowego zbierania funduszy ustanowił Michał Wawrzyniak, organizator wiele mówiącej akcji Hejtoholik. Akcja ma na celu zorganizowanie ogólnopolskiej trasy #HEJTBUSTERS i spotkań z ludźmi, które pomogą rozprawić się z tematem hejtu.

Jak twierdzą organizatorzy: "Problem jest poważny, niestety, niemal nikt nie ma odwagi mówić o tym głośno. Michał Wawrzyniak od lat skutecznie zwalcza hejt w swoim życiu i wokół swoich idei. Dzisiaj, kiedy na świecie odnotowuje się coraz więcej śmiertelnych konsekwencji hejtowania, nie można już dłużej czekać. Czas działać!"

Zasięg akcji, liczba osób wspierających akcję i uzbierana kwota potwierdzają, że ludzie chcą walczyć z anonimowymi hejterami i mają dość tego aspektu "kultury", nie tylko zresztą internetowej. Już samo tak wyraźne wskazanie problemu, a obecnie skala poparcia, jakie zyskał ten projekt, to już dwa ogromne sukcesy. Oby zatem akcja #HEJTBUSTERS rzeczywiście przyczyniła się do choćby częściowego oczyszczenia Polski z tego zjawiska.

d17qdpo

Zobacz także: Twarze płaczących dzieci na niebie w Chinach

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Za usunięcie historii z przeglądarki grozi mu 20 lat więzienia

d17qdpo

Podziel się opinią

Share
d17qdpo
d17qdpo
Więcej tematów