Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym
12.12.2013 09:20
Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na rynek trafił nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym Honda GCV 135 OHC. Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia.

Zima zawitała już do nas na dobre, więc czas na podjęcie prób przeciwstawienia się jej wątpliwym urokom. Łopata do śniegu może być rozwiązaniem, ale jeśli nie lubisz się męczyć i tracić czasu – propozycja firmy Kärcher będzie lepszym wyjściem.

Na rynek trafił nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym Honda GCV 13. OHC. Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia. Zestaw wymiennych akcesoriów sprawia, że urządzenie nadaje się do całorocznego użytku dlatego też stanowi ciekawe rozwiązanie dla dostawców usług komunalnych i budowlanych oraz firm sprzątających. Ponadto dobrze sprawdzi się w motoryzacji, przemyśle i rolnictwie.

288772015098443923
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

W standardzie zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową, odpowiedzialną za zamiatanie zanieczyszczeń z ulic i chodników. Maksymalna wydajność powierzchniowa wynosi 168. m²/h. Regulacja położenia walcowej szczotki względem podłoża umożliwia dopasowanie jej wysokości do nierówności i rodzaju czyszczonej powierzchni.

W opcjonalnym wyposażeniu dostępny jest również spych śniegu, który może być wykorzystywany do odgarniania śniegu i lodu. Spych jest mocowany przed szczotką. Dzięki takiemu układowi spych odgarnia śnieg a szczotka dodatkowo doczyszcza powierzchnię.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)