ycipk-21v0q4

Razer prezentuje kamerkę 3D dla graczy

Podczas Intel Developer Forum jeden z największych producentów akcesoriów gamingowych zaprezentował nowe urządzenie, którym z pewnością zainteresują się youtuberzy i streamerzy gier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Razer prezentuje kamerkę 3D dla graczy
(Materiały prasowe)
ycipk-21v0q4

Podczas Intel Developer Forum, jeden z największych producentów akcesoriów gamingowych zaprezentował nowe urządzenie, którym z pewnością zainteresują się youtuberzy i streamerzy gier.

Nienazwana jeszcze kamerka 3D została wyposażona w technologię RealSense, dzięki której urządzenie będzie w stanie nie tylko śledzić ruchy głowy, ale także gesty. Wykrywanie głębi może okazać się pomocne także tym, którzy transmitują materiały z gier - bez używania zielonego tła urządzenie będzie w stanie odseparować twarz i nałożyć ją w czasie rzeczywistym na obraz gry.

Dodatkowym atutem kamery ma być możliwość zamontowania na headsetach czy goglach do wirtualnej rzeczywistości. W takiej perspektywie urządzenie posłużyłoby do mapowania pokoju, co mogłoby znaleźć zastosowanie w niektórych produkcjach.

ycipk-21v0q4

Cena kamery nie jest jeszcze znana, ale Razer zapowiedział, że jej premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Zobacz także: Thomas Morgenstern gra w Deluxe Ski Jumping

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Znamy datę premiery nowych iPhone'ów!

ycipk-21v0q4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21v0q4

ycipk-21v0q4
ycipk-21v0q4