Trwa ładowanie...

Razer prezentuje kamerkę 3D dla graczy

Podczas Intel Developer Forum jeden z największych producentów akcesoriów gamingowych zaprezentował nowe urządzenie, którym z pewnością zainteresują się youtuberzy i streamerzy gier.
Share
Razer prezentuje kamerkę 3D dla graczy
Źródło: Materiały prasowe
d1vko85

Podczas Intel Developer Forum, jeden z największych producentów akcesoriów gamingowych zaprezentował nowe urządzenie, którym z pewnością zainteresują się youtuberzy i streamerzy gier.

Nienazwana jeszcze kamerka 3D została wyposażona w technologię RealSense, dzięki której urządzenie będzie w stanie nie tylko śledzić ruchy głowy, ale także gesty. Wykrywanie głębi może okazać się pomocne także tym, którzy transmitują materiały z gier - bez używania zielonego tła urządzenie będzie w stanie odseparować twarz i nałożyć ją w czasie rzeczywistym na obraz gry.

Dodatkowym atutem kamery ma być możliwość zamontowania na headsetach czy goglach do wirtualnej rzeczywistości. W takiej perspektywie urządzenie posłużyłoby do mapowania pokoju, co mogłoby znaleźć zastosowanie w niektórych produkcjach.

d1vko85

Cena kamery nie jest jeszcze znana, ale Razer zapowiedział, że jej premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Zobacz także: Thomas Morgenstern gra w Deluxe Ski Jumping

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Znamy datę premiery nowych iPhone'ów!

d1vko85

Podziel się opinią

Share
d1vko85
d1vko85
Więcej tematów