Trwa ładowanie...
d65mdk4
promocja

Raty 0 procent na Allegro. "To najbardziej wyczekiwana usługa"

Od 10 stycznia w serwisie Allegro pojawia się więcej ofert kupna z ratami 0 procent. Firma przekonuje, że to najbardziej oczekiwana usługa finansowa na Allegro.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jeśli klientom się spodoba, wydłużymy akcję" - obiecuje Allegro.
"Jeśli klientom się spodoba, wydłużymy akcję" - obiecuje Allegro. (PAP)
d65mdk4

Korzystając z systemu rat 0% klienci największego serwisu aukcyjnego w naszym kraju (ponad 20 mln użytkowników) nie muszą wychodzić z domu, podpisywać żadnych dokumentów, a cały proces przebiega on-line. Weryfikacja zdolności kredytowej odbywa się błyskawicznie.

Promocja rat 0 procent potrwa do 28 lutego. Firma obiecuje, że jeśli spodoba się klientom, to ją przedłuży. Oferty oznaczone są specjalną ikoną. Dla sprzedawcy wprowadzenie produktów do sprzedaży ratalnej w tej akcji jest niezwykle proste. Wystarczy, że ją wskaże, a ta automatycznie zostanie objęta akcją.

- Zakupy na raty cieszą się na Allegro ogromną popularnością, a szczególnie dotyczy to rat 0 procent. Allegro jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży rat on-line w Polsce. Tylko w 2017 roku w akcjach ratalnych na Allegro wzięło udział kilkaset tysięcy klientów - mówi Maciej Biniek, dyrektor Allegro Financial Services.

d65mdk4

Jak wylicza, najczęściej kupowane były towary z różnych kategorii: od elektroniki i AGD przez modę i urodę aż do opon czy mebli. - Spodziewamy się, że popularność zakupów na raty udzielonych on-line na Allegro będzie rosła - dodaje Maciej Biniek. Klienci będą mogli znaleźć oferty, korzystając z filtra na listach ofert.

Niektórych produktów na Allegro nie będzie można kupić na raty 0 procent. Listę produktów, które nie mogą być objęte promocją, znajdziemy na stronie: na.allegro.pl/nienaraty.

d65mdk4

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d65mdk4

d65mdk4
Więcej tematów