Trwa ładowanie...
dvc5hqf
Gadżety

Radio internetowe z tunerem FM

Firma Noxon wprowadziła do sprzedaży sieciowy radioodbiornik FUN. Oprócz standardowego modułu radia FM, urządzenie wyposażono w W-Fi, dzięki czemu posiada dostęp do internetowych stacji radiowych z całego świata. Możliwe jest także bezprzewodowe strumieniowanie muzyki bezpośrednio z urządzeń mobilnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
radio noxon
radio noxon (zdjęcie producenta)
dvc5hqf

Na przednim panelu znajduje się wyświetlacz LCD, na którym możemy odczytać informacje na temat aktualnie odtwarzanej muzyki, czy przeglądać listę dostępnych stacji radiowych. Poniżej znajduje się podświetlana gałka do regulacji głośności. Na górze urządzenia umieszczono przyciski do obsługi jego podstawowych funkcji –. te bardziej zaawansowane są uruchamiane przy pomocy dołączonego pilota. Za jakość dźwięku odpowiadają dwa głośniki, umieszczone na bocznych ściankach obudowy. Kanały bass-reflex, znajdujące się z tyłu urządzenia, mają za zadanie wzmocnić niskie tony.

Noxon FUN może również pełnić rolę budzika –. wykorzystując jako alarm dowolną stację radiową. Dokładność wbudowanego zegara gwarantuje synchronizacja czasu przez internet. Urządzenie może również wyświetlać informacje o pogodzie w wybranym miejscu na świecie.

Urządzenie jest dostępne w cenie 49. złotych.

Elektronika w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

dvc5hqf

Podziel się opinią

Share
dvc5hqf
dvc5hqf
Więcej tematów