Trwa ładowanie...

Przystawka satelitarna dla iPhone'ów

Firma TS2 udostępnia Thuraya SatSleeve - specjalną przystawkę do telefonów iPhone 4 i iPhone 4S, która umożliwia wykonywanie połączeń w sieci satelitarnej.
Share
Przystawka satelitarna dla iPhone'ów
Źródło: Telepolis
d4kxbmo

SatSleeve został przygotowany dla modeli Apple czwartej generacji i piątej generacji. Udostępnia połączenia satelitarne z naszego własnego telefonu oraz alarmowe bez iPhone'a. Urządzenie zawiera wbudowany akumulator oraz wysuwaną antenę, co ułatwia jego użytkowanie w terenie. Łączy się ze smartfonem przez moduł Bluetooth po instalacji specjalnej aplikacji w telefonie.

Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które podróżują w regiony pozbawione łączności GSM na czterech kontynentach (Europa, Azja, Afryka, Australia). Sieć Thuraya jest dostępna wysoko w górach, na pustyniach, stepach, oceanach, morzach, jeziorach i bezludnych wyspach.

d4kxbmo

SatSleeve kosztuje równowartość 490 dolarów. Dla porównania za telefon satelitarny trzeba zapłacić równowartość 915 dolarów netto. Przygotowywana jest także wersja przystawki dla iPhone'a 5 i ma się ona pojawić w połowie roku.

TS2 to dostawca systemów komunikacji satelitarnej. Firma świadczy globalne usługi telekomunikacyjne w zasięgu międzynarodowych satelitów.

Zobacz: Na czym najtaniej gotować - gaz, kuchenki elektryczne czy indukcja?

d4kxbmo

Podziel się opinią

Share
d4kxbmo
d4kxbmo
Więcej tematów