Przepraszam, Prezydent do mnie dzwoni!

Przepraszam, Prezydent do mnie dzwoni!

Przepraszam, Prezydent do mnie dzwoni!
07.11.2008 10:32, aktualizacja: 28.11.2008 12:04

Program Fake Calls to świetny pomysł na dowcip. Na przykład, jesteś na
randce, rozmowa robi się nudna, aż nagle dzwonek iPhone’a. Patrzysz
zdziwiony na ekran – „Kurcze, to minister spraw wewnętrznych!”

Który z miłośników Apple nie chciałby, żeby zadzwonił do niego szef firmy, Steve Jobs? Albo prezydent, premier czy kardynał? W sklepie App Store pojawiła się aplikacja, dzięki której można spełnić swoje marzenia i odebrać telefon od kogoś naprawdę ważnego.

Program Fake Calls to świetny pomysł na dowcip. Na przykład, jesteś na randce, rozmowa robi się nudna, aż nagle dzwonek iPhone’a. Patrzysz zdziwiony na ekran – „Kurcze, to minister spraw wewnętrznych!”. Dla pewności pokazujesz dziewczynie ekran telefonu, na którym widać nazwisko dzwoniącego. Efekt murowany.

Aplikacja Fake Calls kosztuje w App Store 0,99 centów. Dzięki niej można urwać się z niechcianego spotkania (ważny telefon od szefa), zaimponować znajomym, albo po prostu wyciąć komuś kawał. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy ustalić czas, kiedy ma odezwać się telefon, nazwisko albo numer, jaki pojawi się na ekranie i gotowe. Oczywiście, nikogo nie zachęcamy do oszukiwania. Aplikacja Fake Calls to przede wszystkim dobry pomysł na zabawę w gronie znajomych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)