Trwa ładowanie...

Przełom w praniu z linią pralek Samsung Crystal Blue

Postęp technologiczny wpływa na każdy aspekt naszego życia. W ostatnim czasie ogromnemu przeobrażeniu uległo też prowadzenie gospodarstwa domowego. Dzięki nowym technologiom wprowadzonym m. in. przez Samsung, pranie ubrań nabrało zupełnie nowego wymiaru.

Share
Przełom w praniu z linią pralek Samsung Crystal Blue
Źródło: Materiały prasowe
d2w3zme

Warto przyjrzeć się nowym technologiom zaprezentowanym przez Samsung, takim jak Eco Bubble, Super Speed i Bubble Soak. Każde z nich ma na celu zapewnienie konsumentom osiągnięcie nieskazitelnie czystego prania.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań stosowanych w pralkach, m. in. w modelu Samsung Crystal Blue WW600. jest technologia Eco Bubble. Zasada działania jest prosta – wytwarzane są bąbelki z powietrza, wody i detergentu. Takie rozwiązanie wspomaga działanie środków czyszczących, ułatwiając ich wnikanie w zabrudzoną tkaninę, a w efekcie dając perfekcyjną czystość. Aktywna piana spieniania jest nie tylko na początku prania, ale także w trakcie trwania całego cyklu, dzięki czemu usuwanie plam jest jeszcze bardziej efektywne. Technologia sprawdza się w niskich temperaturach, dzięki czemu pralka zużywa mniej energii elektrycznej, zaś niska temperatura chroni tkaniny przed niszczeniem.
Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem pralkach Crystal Blue jest wydłużony cykl prania w skład którego wchodzi namaczanie w pianie. Wybierając ten tryb, pranie zostaje pochłonięte przez bąbelki na dłuższy okres, dzięki czemu detergent łatwiej rozpuści uciążliwe plamy. Użytkownik może wybrać jeden z czterech różnych cykli –. Bawełna, Syntetyczne, Dżinsy / Dziecięce. Czas prania zostaje wydłużony o pół godziny.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Kolejnym rozwiązaniem stosowanym w pralkach firmy Samsung jest błyskawiczne pranie dostępne w programie Super Szybkim, skracające czas całej operacji do 5. minut. Prędkość wirowania została podwyższona, co znacznie ogranicza czas trwania całego procesu. Dodatkowo, w trakcie namaczania pranie zraszane jest nie tylko od dołu, ale również od góry – dzięki czemu wzrasta efektywność wnikania detergentu. Górny zraszacz pracuje również podczas płukania, przez co trwa ono krócej. Połączenie tych dwóch elementów gwarantuje pranie szybkie, dobrze odwirowane.

d2w3zme

Źródło: Materiał prasowy / WP

d2w3zme

Podziel się opinią

Share
d2w3zme
d2w3zme
Więcej tematów