ycipk-et787l

"Prostytucjomat" pojawił się na niemieckich ulicach

Pomimo przyjęcia po drugiej wojnie światowej zachodniego modelu ustrojowego, stolica byłego RFN nigdy nie kojarzyła mi się z miejscem, które warto odwiedzić żeby się rozerwać. Władze miasta z oczywistych powodów twierdzą, że jest inaczej i postanowiły zarobić na jednej z "atrakcji" Bonn poprzez wprowadzenie tych oto maszyn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Prostytucjomat" pojawił się na niemieckich ulicach
(Gizmodo.pl)
ycipk-et787l

Powiedzenie mówi, że pewne w życiu są tylko podatki i śmierć. Te pierwsze dotknęły w końcu również kobiety trudniące się najstarszym zawodem na świecie w Bonn. Opłata, jaką prostytutka "pracująca" od 20:1. do 6:00 rano musi uiścić, to całe 6 euro. Podobnie, jak w przypadku parkomatu, również to urządzenie wypluje kwitek płacącemu. Prostytutki mające nomen omen "gdzieś" kolejny podatek, otrzymują za pierwszym razem ostrzeżenie, a każdy kolejny raz skutkuje mandatem w wysokości około 400 złotych.

W pierwszy weekend od zainstalowania urządzeń przy ulicy Immenburgstrasse, prostytucjomaty zarobiły równowartość około jednego tysiąca złotych. Dla porównania powiem, że za maszynę wraz z montażem jej producent, firma Siemens, inkasuje kwotę trzydziestokrotnie większą.

Dołącz do nas na Facebooku

ycipk-et787l
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-et787l

ycipk-et787l
ycipk-et787l