Prosty sposób na zalany telefon

Prosty sposób na zalany telefon

20.08.2012 10:16, aktual.: 20.08.2012 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urządzeniom elektronicznym nie sprzyja woda. Pewnie każdy o tym wie. Jednak zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, a które sprawiają, że woda dostaje się do układów, styków, baterii, kart pamięci i wszystkich pozostałych elementów, z których takie urządzenia są zbudowane. Co można w takiej sytuacji zrobić? Na rynku pojawił się GadgetSaver - zestaw do osuszania urządzeń elektronicznych.

GadgetSaver został zaprojektowany do szybkiego i bezpiecznego usuwania wody i innych płynów z urządzeń elektronicznych, które zostały narażone na kontakt z wodą, napojami lub były użytkowane w warunkach wysokiej wilgotności. Można go zastosować do „ratowania”. telefonów komórkowych, aparatów, odtwarzaczy MP3, iPodów, małych kamer, pamięci USB, małych urządzeń medycznych, przenośnych konsoli do gier i przenośnych narzędzi elektronicznych.

W skład GadgetSaver wchodzi foliowa torebka, miękka ściereczka nie pozostawiająca włókien, saszetka absorbująca wilgoć, 2 bawełniane pałeczki i szczegółowa instrukcja obsługi.

Wystarczy, wyjąć z urządzenia baterie (jeżeli są wymienne), kartę SIM i wszystkie karty pamięci, osuszyć nadmiar wody ściereczką, włożyć urządzenie (wraz z wyjętymi wcześniej elementami) do foliowej torebki i pozostawić na minimum 8 godzin. Po jednorazowym otwarciu torebki Gadget Saver zachowuje swoje właściwości przez okres 1. miesięcy.

Cena: około 36 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)