Prosta droga do sławy - pokaż jak dobrze się bawisz i zrób własne show!

Strona głównaProsta droga do sławy - pokaż jak dobrze się bawisz i zrób własne show!
04.07.2016 11:39
Prosta droga do sławy - pokaż jak dobrze się bawisz i zrób własne show!

Wakacje czas zacząć – ale jak zrobić to najlepiej? Jedni już pakują walizki i wyruszają na letnie wojaże, inni zamykają się w kuchni, by sezonowe owoce i warzywa przemienić w pyszne przetwory. Pokłady letniej energii można wykorzystać również do podjęcia szalonego wyzwania i bitwy na głosy.

Wakacje czas zacząć –. ale jak zrobić to najlepiej? Jedni już pakują walizki i wyruszają na letnie wojaże, inni zamykają się w kuchni, by sezonowe owoce i warzywa przemienić w pyszne przetwory. Pokłady letniej energii można wykorzystać również do podjęcia szalonego wyzwania i bitwy na głosy.
Na łódkach, na plaży, w lesie…. Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski z ekranów telewizorów zachęcają do wspólnej wakacyjnej zabawy. Wszystko po to, by zmobilizować jak najwięcej chętnych do udziału w T-Mobile Show. Tylko wakacje dają tyle możliwości nagrania niecodziennego spotu – na szczycie góry czy nad błękitną wodą, każdy może nagrać własną wersję najnowszego hitu T-Mobile i wywalczyć super nagrody, w tym wielką sławę i udział w reklamie.
Co śpiewamy tym razem? „Hity od T-Mobile”. zna każdy – jeszcze nie ostygła budząca piłkarskie emocje reklama z Robertem Lewandowskim i Tomaszem Kotem, a w rytm tego samego gorącego kawałka – „Blurred Lines” Robina Thicke’a, śpiewa Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski, prowadzący T-Mobile Show.
Uczestnicy konkursu mogą wybrać technikę, w której wykonają swój własny wakacyjny hit – karaoke, do którego zachęca Kędzior lub lipsync, polecany przez Agnieszkę. Wystarczy wejść na stronę www.t-mobileshow.pl lub ściągnąć specjalną aplikację (dostępną na platformy Android i iOS) i nagrać własny hit w wybranej wersji.

Codziennie do zgarnięcia wyróżnienia w postaci 20. zł, a najciekawszy klip tygodnia zostanie nagrodzony smartfonem Sony Xperia X z bezpłatnym abonamentem na 2 lata. Nagrodą główną jest sława i udział w reklamie T-Mobile. Twórcy trzech najlepszych nagrań wezmą udział w 30-sekundowym klipie telewizyjnym, wyemitowanym w ramach kampanii reklamowej.
Na uczestników zabawy czeka także 5. dwuosobowych zaproszeń na koncert Avicii, który odbędzie się 15. lipca w Gdańsku.
Informacje o konkursie oraz zwycięskie klipy można znaleźć na stronie www.t-mobileshow.pl. Warto zajrzeć i sprawdzić jak z wakacyjnym wyzwaniem radzą sobie inni!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)