Program CAD - Inżynierze! Poznaj najlepsze narzędzie do projektowania 2D/3D!

Program CAD - Inżynierze! Poznaj najlepsze narzędzie do projektowania 2D/3D!
02.12.2021 15:48
Projektowanie CAD
Projektowanie CAD
Źródło zdjęć: © materiały partnera
Artykuł sponsorowany

Profesjonalne i nowoczesne oprogramowanie, które uprzyjemni i usprawni Twoją pracę nad projektami! Mamy dla Ciebie najlepsze narzędzie do projektowania, z którego możesz korzystać bez żadnych ograniczeń! Poznaj wszystkie jego możliwości!

Program do projektowania CAD - praca staje się przyjemniejsza

Oprogramowanie CAD pozwala na precyzyjne tworzenie rysunków oraz projektowanie elementów w formacie 2D/3D. Dzięki ZWCAD zaawansowane modelowanie części nie będzie już stanowiło dla Ciebie żadnego wyzwania! ZWCAD to profesjonalny i prosty w obsłudze program, który zwiększy efektywność Twojej pracy oraz sprawi, że projektowanie stanie się o wiele bardzo przyjemne. Pracujesz w branży inżynierskiej? Na co dzień tworzysz mniej lub bardziej skomplikowane projekty? Nie wyobrażasz sobie codziennych zadań bez profesjonalnego i nowoczesnego programu do projektowania? ZWCAD to najlepsze rozwiązanie, które zapewni Ci pracę na najwyższym poziomie. Program jest bardzo prosty w obsłudze, w związku z tym jest doskonałym narzędziem pracy zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i dla tych, którzy dopiero uczą się profesjonalnego projektowania. 

Specjalne funkcje, takie jak porównywanie rysunków i specjalistyczne narzędzia Smart pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu i zwiększyć wydajność swojej pracy.

Źródło zdjęć: © materiały partnera

ZWCAD i korzyści

 • Bezterminowa licencja - licencja, która nigdy się nie skończy.
 • Brak ukrytych kosztów subskrypcyjnych.
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji. 
 • Dwie wersje użytkowe - 32 i 64 bit, które mogą być zmieniane według potrzeb. 
 • Wiele wersji językowych do wyboru w ramach jednej licencji.
 • Licencja sieciowa, która pozwala na zainstalowanie oprogramowania na kilku stanowiskach 
 • Licencja, którą można samodzielnie przenosić między komputerami.
 • Intuicyjna obsługa sprawia żadnych problemów podczas pracy nad projektami. – 
 • Pomoc techniczna, w skład której wchodzi szkolenie z podstaw obsługi programu, wsparcie na każdym etapie pracy z plikami, dostęp do specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD.
 • Kompatybilność z najważniejszymi formatami - DWG i DXF.
 • Certyfikat, który potwierdza legalności oprogramowania oraz gwarancja, że oprogramowanie jest zgodnie z poszanowaniem własności intelektualnej.

CAD - co oznacza

CAD to z ang. Computer Aided Design, czyli projektowanie wspomagane komputerowo. Projektowanie CAD w 2D umożliwia pracę z plikami DWG i DXF, natomiast projektowanie CAD w 3D pozwala na tworzenie złożonych i skomplikowanych elementów w przestrzeni (zaawansowane modelowanie powierzchniowe). 

Źródło zdjęć: © materiały partnera

Program CAD dopasowany do Ciebie

Jeden program - wiele możliwości. Każdy użytkownik może dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb. Wystarczy dodać do niego specjalistyczne nakładki branżowe, dzięki którym praca nad projektami stanie się jeszcze łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza. Takie rozwiązanie pozwoli Ci także wykorzystać funkcjonalności ZWCAD w 100%. Oferujemy nakładki dla wielu branży! 

Źródło zdjęć: © materiały partnera

Testuj ZWCAD za darmo 

Trudno jest wybrać odpowiedni program CAD, kiedy nie znamy jego wszystkich możliwości i nie mieliśmy okazji na nim pracować. Jednak my mamy na to sposób! Pobierz z naszej strony internetowej wersję testową oprogramowania od ZWCAD i testuj go przez 30 dni całkowicie za darmo! Zobacz, co potrafi nasz program jeszcze przed zakupem!

Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie