Premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja

Premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja10.05.2016 14:36
Premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Uncharted 4, to zrealizowana z iście hollywoodzkim rozmachem gra, o przygodach zawodowego poszukiwacza skarbów, Nathana Drake’a. Produkcja wielokrotnie nagradzanego studia Naughty Dog Inc. to nie tylko zakończenie przygód uwielbianego przez graczy na całym świecie bohatera, ale również pokaz technicznych możliwości konsoli PlayStation 4.

Zakończenie sagi

Kilka lat po swojej ostatniej przygodzie emerytowany poszukiwacz skarbów, Nathan Drake, zmuszony jest wrócić do złodziejskiego świata. Kierowany względami osobistymi, wyrusza na największą ze swoich przygód, przemierzając świat tropem historycznego spisku, dotyczącego legendarnego skarbu piratów. Każdy skarb ma jednak swoją cenę. Ta przygoda wystawi na najwyższą próbę sprawność fizyczną i determinację bohatera, któremu w końcu przyjdzie zadecydować, co jest w stanie poświęcić w imię ratowania najbliższych.

Trzy lata po wydarzeniach znanych z _ Uncharted 3: Oszustwo Drake'a _, Nathan nie ma zamiaru wracać do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat Sam prosi o ratunek, a jednocześnie proponuje akcję, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

288764253941610643
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. _ Uncharted 4: Kres Złodzieja _ zabiera graczy w podróż dookoła świata –. porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.

Zobacz zwiastun gry:

Pokaz technicznych możliwości konsoli

_ Uncharted 4: Kres Złodzieja _ to ostatnia część wielokrotnie nagradzanej serii _ Uncharted _. Stworzony przez uznane studio Naughty Dog tytuł jest dostępny wyłącznie na system PlayStation 4. _ Kres Złodzieja _ to dla tej znanej marki nie tylko symbol nowej generacji gier, ale też najbardziej epicka przygoda w całej serii Uncharted. Znajdziemy tu nową, dynamiczną mechanikę walki, większy i bardziej otwarty świat, jaki gracz może swobodnie przemierzać i odkrywać, a także podrasowaną grafikę i animacje postaci.

Studio Naughty Dog Inc. podkreśla, że to pierwsza część serii na konsolę PS4. Dzięki temu, można było zaimplementować nowe efekty graficzne, bardziej dokładne animacje oraz wprowadzić częściowo otwarte poziomy oraz pojazdy. Przy zastosowaniu tych wszystkich ulepszeń gra wyświetlana jest w rozdzielczości 1080p oraz korzysta ze standardu dźwięku Dolby 7.1.

Duży nacisk położony został również na wprowadzenie drużynowego trybu multiplayer. Zawarto w nim mapy o urozmaiconym terenie, gdzie najlepiej poczują się gracze lubiący odkrywać, planować strategię i pracować zespołowo. Tryb multiplayer wykorzystuje najlepsze elementy serii _ Uncharted _. Można wynająć jednego z czterech „partnerów”. - będą oni wspierać gracza, śledzić jego wrogów, uzdrawiać pokonanych sojuszników i dawać osłonę ogniem zaporowym.

Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej, głos głównego bohatera, Nathana Drake’a, podkłada Jarosław Boberek.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)