Trwa ładowanie...

Pralka i suszarka - zestaw dla wymagających

Każdy z nas ma swoje domowe sposoby na to, aby prana odzież była nieskazitelnie czysta i pachnąca, a późniejsze prasowanie było jedynie zwieńczeniem całego procesu. Firma Samsung proponuje zestawienie ze sobą pralki i suszarki. Linia AGD Crystal Blue, w której skład wchodzi seria pralek WW9000 uzupełniona jest przez suszarkę DV90H8000HW.

Share
Pralka i suszarka - zestaw dla wymagających
Źródło: mat. prasowy
d1un830

Olejek herbaciany gwarantuje piękny zapach, natomiast dodanie odrobiny octu na etapie płukania sprawi, że pranie będzie przyjemnie miękkie. Za to intensywny kolor na dłużej zapewni odwracanie ubrań przed praniem na lewą stronę, a suszenie na wieszakach pozwoli zachować fason odzieży. Oczywiście domowe metody są bardzo skuteczne, ale trudno znaleźć na nie czas przy codziennej bieganinie.

Pralki zostały wyposażone w technologię Eco Bubble, która usuwa zabrudzenia dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Takie rozwiązanie umożliwia pranie w niskich temperaturach. Dodatkowo system Fuzzy Logic umożliwia automatyczny dobór parametrów prania w zależności od ładunku. Cztery systemy czujników gromadzą informacje na temat objętości wsadu, niezbędnej ilości wody i środka piorącego oraz stopnia zabrudzenia odzieży i na tej podstawie dobierają optymalny program piorący. Pralką można sterować także z poziomu smartfona.

Dopełnieniem pralki jest suszarka do ubrań. Samsung DV90H8000HW posiada technologię pompy ciepła, która tworzy zamknięty obieg ciepła skutecznie usuwając wilgoć i gwarantując wysoką energooszczędność. Jak podaje producent nie należy się obawiać o delikatne tkaniny, dzięki odpowiedniej konstrukcji bębna i zmniejszonym otwory zadbają o ochronę ubrań podczas suszenia.

d1un830

Zestaw pralka i suszarka może znacznie podwyższyć komfort prowadzenia dużego gospodarstwa domowego i odciążyć zapracowanych konsumentów. Ponadto trakcie suszenia odzież wygładza się co bardzo ułatwia prasowanie.

Zobacz także: Pralkę, która działa bez prądu

_ Źródło: Samsung/ WP _

d1un830

Podziel się opinią

Share
d1un830
d1un830
Więcej tematów