Trwa ładowanie...
d45yww5

Poznajcie Artisto - aplikację, która zmieni wasze filmy nie do poznania

W największym skrócie - Artisto robi z filmami to, co Prisma ze zdjęciami. A efekty? Cóż, znakomite.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artisto - aplikacja która nakłada filtry na filmy
Artisto - aplikacja która nakłada filtry na filmy (WP)
d45yww5

Aplikacja Artisto nakłada na nasze własne filmy specjalne filtry. Na razie do wyboru jest tylko kilka filtrów, ale zapewne w miarę jak aplikacja będzie zyskiwała na popularności, dodawane będą kolejne.

W Artisto możemy przetworzyć maksymalnie 1. sekund filmu. Ale to często wystarcza, żeby oddać sedno sytuacji czy przywołać wspomnienie z wakacji. Zobaczcie zresztą sami:

Artisto, tak jak Prisma, jest produkcji rosyjskiej. Prisma już też zapowiedziała, że wprowadzi funkcję nakładania filtrów na filmy. Ale jak widać, rodacy ich ubiegli. Warto też wspomnieć, że i Polacy dołożyli przed Rosjanami swoje trzy grosze. Jeszcze zanim Artisto została udostępniona, zastosowali style wielkich malarzy przy przekształcaniu intro Uncharted 2. Przetwarzanie 7. sekund trwało 125 godzin.

d45yww5

Artisto nie działa idealnie, limit 1. sekund może nie dla wszystkich być wystarczający, ale efekty są świetne. Aplikacja radzi sobie nawet z ludzkimi twarzami, które - ze względu na dużą liczbę szczegółów - bywają dla komputerów dość problematyczne.

Artisto dostępne jest za darmo na Androida oraz na iOS.

_ Joanna Sosnowska _

d45yww5

Podziel się opinią

Share

d45yww5

d45yww5
Więcej tematów