Trwa ładowanie...
d1ghx0v

Poznaj sekret nieskazitelnej cery Jessiki Alby

Naszą wizytówką jest cera, dlatego na nią drogie panie szczególnie zwracamy uwagę podczas pielęgnacji ciała. Z biegiem czasu skóra na twarzy ulega zmianom. Wpływa na nią klimat, słońce, a także skażenie powietrza. Dlatego właściwa i codzienna pielęgnacja skóry odgrywa znaczącą rolę w dążeniu do idealnie pięknej cery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaj sekret nieskazitelnej cery Jessiki Alby
(Eastnews, Fot: Exclusivepix Media)
d1ghx0v

*Naszą wizytówką jest cera, dlatego na nią drogie panie szczególnie zwracamy uwagę podczas pielęgnacji ciała. Z biegiem czasu skóra na twarzy ulega zmianom. Wpływa na nią klimat, słońce, a także skażenie powietrza. Dlatego właściwa i codzienna pielęgnacja skóry odgrywa znaczącą rolę w dążeniu do idealnie pięknej cery. *

Braun Face to pierwszy na świecie zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy. Ambasadorką produktów firmy Braun została aktorka Jessica Alba, znana z nieskazitelnie gładkiej cery.

Na osiągnięcie efektu nieskazitelnie pięknej cery pozwolą trzy zupełnie nowe końcówki: do skóry wrażliwej, do eksfoliacji oraz gąbka, razem z depilatorem do twarzy.

(fot. Materiały prasowe)

Pierwsza z nich jest rekomendowana dla skóry suchej i wrażliwej, która wymaga wyjątkowo łagodnego traktowania. Końcówka posiada dłuższe (1. mm), bardziej miękkie i gęstsze włosie, które delikatnie oczyści skórę. Druga końcówka – złuszczająca zapewnia głębokie oczyszczanie porów. Jej powierzchnia składa się z dwóch rodzajów włosia: krótszego (8 mm) oraz dłuższego (10 mm). Krótsze włosie dokładnie oczyści skórę twarzy, natomiast dłuższe włosie z łatwością usunie martwy naskórek. Dwie długości włosia pozwalają także na lepsze utrzymanie żelu peelingującego na końcówce podczas całego zabiegu. Ostatnia końcówka, czyli gąbka może być wykorzystywana do dokładnego rozprowadzenia kremu lub podkładu na twarz.

(fot. Materiały prasowe)

Urządzenie jest wodoodporne i co ważne, łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: depilację oraz oczyszczanie. Końcówka depilująca precyzyjnie i delikatnie usuwa 4 razy krótsze włoski w porównaniu do wosku. Szybko i na długo usuniemy niechciane owłosienie z takich obszarów jak okolice podbródka, górnej wargi, czoła oraz brwi.

d1ghx0v

Końcówka oczyszczająca w czasie tylko 1 minuty usuwa makijaż i zanieczyszczenia za pomocą tysięcy mikrodrgań. Rezultat oczyszczania jest 6 razy lepszy niż przy oczyszczaniu ręcznym.

Wszystkie końcówki Braun Face: końcówka standardowa, do cery wrażliwej, złuszczająca i końcówka gąbka dostępne są w opakowaniach po 2 sztuki w cenie 85 złotych. Specjalne opakowanie typu bonus edition – zawierające wszystkie 4 końcówki, dostępne jest w cenie 125 złotych za opakowanie. Zaś cena całego zestawu Braun Face zaczyna się od 230 złotych.

d1ghx0v

Podziel się opinią

Share

d1ghx0v

d1ghx0v
Więcej tematów