Trwa ładowanie...
d1lmqce

Powstaje nowa, płatna telewizja: nc+

Dokładnie 18 lat od momentu rozpoczęcia transmisji CANAL+ w Polsce, sieć ta łączy się z telewizją n. W wyniku tego mariażu powstała nowa, płatna platforma cyfrowa - nc+. Oznacza to również nową ofertę programową, bogatszą niż ta oferowana do tej pory zarówno przez CYFRĘ+, jak i n.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstaje nowa, płatna telewizja: nc+
d1lmqce

W ramach nowej platformy, abonenci uzyskają dostęp do kanałów sportowych nSport i CANAL+. W ofercie znajdzie się również 6 kanałów z nowej rodziny CANAL+, wzbogaconych o treści nPremium: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Film, CANAL+ Film2. CANAL+ Family, CANAL+ Family2. Na nowej platformie znajdzie się również 6 własnych kanałów tematycznych: kuchnia+, DOMO+, ale kino+, PLANETE+, MiniMini+, teleTOON+/HYPER+ oraz propozycje programowe Discovery i BBC. Dzięki połączeniu dwóch platform, nc+ oferuje w tej chwili 50 kanałów w jakości HD.

Nowa platforma niesie również nowe funkcjonalności. Multiroom pozwala oglądać tę samą treść jednocześnie na sześciu różnych odbiornikach - w ramach jednej umowy. nc+GO - Multiscreen to wyświetlanie ulubionych programów na ekranie smartphone’a lub tabletu. Podpisując umowę dostaniemy też dekoder PVR z dostępem do biblioteki programów VOD+ i netVOD+ oraz WiMP usługi strumieniowania muzyki.

Oferta nc+ obejmuje sześć pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD, CANAL+ PLATINUM i ALL INCLUSIVE+. Cena najniższych pakietów nie różni się od przedziału kwot znanego abonentom n i CYFRY+. Pakiet Comfort+ oferuje 7. kanałów, w tym 17 w jakości HD za 39 zł. Za 59 zł abonenci uzyskają dostęp do 108 kanałów, w tym 34 w HD. Pakiet premium obejmujący CANAL+ kosztuje 79 zł, a CANAL+ SILVER oferuje wybrane wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe. Następne poziomy to: CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM - jest to oferta dla tych, którzy oczekują jeszcze większej liczby filmów i wydarzeń sportowych.

d1lmqce

Pełna oferta dostępna jest w sprzedaży od dzisiaj zarówno dla subskrybentów CYFRY+ i n, jak również dla nowych abonentów. Już dziś abonenci CYFRY + i n zyskują dostęp do nowych pakietów, zaś nowa rodzina CANAL+ pojawi się 5 kwietnia.

65-calowy telewizor 3D Samsung UE65ES8000 w najniższych cenach! Sprawdź!

d1lmqce

Podziel się opinią

Share

d1lmqce

d1lmqce
Więcej tematów