Postaw na sprawdzone bankomaty - wygoda finansowa i bezpieczeństwo

Postaw na sprawdzone bankomaty - wygoda finansowa i bezpieczeństwo
08.07.2016 15:35
Postaw na sprawdzone bankomaty - wygoda finansowa i bezpieczeństwo
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

Cardtronics, największy na świecie niebankowy operator bankomatów, bierze szturmem Polski rynek bankomatowy, od kiedy w 2015 roku rozpoczął współpracę na terenie naszego kraju z siecią stacji Shell. Dotychczas działał na terenie innych krajów europejskich – w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a poza Europą – w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Portoryko.

Cardtronics, największy na świecie niebankowy operator bankomatów, bierze szturmem Polski rynek bankomatowy, od kiedy w 201. roku rozpoczął współpracę na terenie naszego kraju z siecią stacji Shell. Dotychczas działał na terenie innych krajów europejskich – w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a poza Europą – w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Portoryko.
Bankomaty Cashzone, bo pod taką właśnie nazwą działają punkty wypłaty gotówki należące do Cardtronics, szybko przypadły do gustu polskim posiadaczom kart debetowych i kredytowych ze względu na szeroką dostępność oraz bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Bankomaty sieci *Cashzone *są już w Polsce bardzo powszechne, biorąc pod uwagę fakt, że firma działa na naszym rynku dopiero od roku. Kluczem do sukcesu wydaje się być umieszczanie bankomatów w miejscach, które są licznie odwiedzane w celach powiązanych z transakcjami finansowymi. Po umieszczeniu pierwszych punktów wypłaty gotówki na stacjach wspomnianej sieci Shell, kolejnymi krokami było nawiązanie współpracy m. in. ze Statoil oraz całym szeregiem partnerów indywidualnych.

Bankomaty *Cashzone *szybko zdobywają uznanie posiadaczy kart debetowych i kredytowych, którzy często wypłacają gotówkę. Dzieje się tak między innymi ze względu na to, że punkty te pozwalają na wypłacanie niskich nominałów, nawet tych 10-złotowych. W połączeniu z coraz większą dostępnością bankomatów sieci *Cashzone *oraz możliwością sprawdzenia bieżącego salda na swoim koncie, pozwala to na łatwiejsze zarządzanie budżetem, szczególnie w przypadku osób, które za usługi i towary wolą lub po prostu muszą płacić w gotówce. Istnieje bowiem wiele miejsc, jak lokalne sklepy czy kawiarnie, w których płatność można uregulować tylko w taki sposób. Co więcej, płatność gotówką pozwala nam na zachowanie większej dozy prywatności, gdyż często nie chcemy, aby każda transakcja jakiej dokonujemy była rejestrowana na wyciągu z karty.

Za bezpieczeństwo transakcji, ich przetwarzanie oraz za obsługę gotówki i dostarczenie usług rozliczeniowych powiązanych z Cashzone *odpowiada w Polsce Bank Zachodni WBK. Jako że oprócz wygody, to właśnie bezpieczeństwo jest nadrzędnym celem, jaki zakłada w swojej działalności firma *Cardtronics, klienci mają możliwość zmiany kodu PIN do swojej karty we wszystkich bankomatach Cashzone, bez względu na to, jaki bank wydał kartę. Poprzez regularną zmianę numeru PIN do karty zmniejszamy prawdopodobieństwo, że ktoś niepowołany wykorzysta zauważony kod do naszej karty i dokona przy jej użyciu niezatwierdzonych przez nas transakcji.

Cardtronics *w imponującym tempie rozbudowuje w Polsce swoją sieć bankomatów i chcąc ułatwić swoim użytkownikom odnalezienie istniejących już bankomatów, stworzył i umieścił na swojej stronie lokalizator (dostępny po adresem http://www.cashzone-pl.com/poznaj)
, za pomocą którego można w prosty sposób znaleźć wszystkie bankomaty tej sieci. Wystarczy wpisać jedynie nazwę miasta, w którym się znajdujemy – możemy dodać również ulicę. Wszystkie punkty *
Cashzone *są również precyzyjnie zaznaczone na Mapie Google, dzięki czemu możemy zlokalizować najbliższy bankomat po prostu wpisując w wyszukiwarkę Google frazę 'bankomat *Cashzone
'. Dzięki wysokiemu poziomowi wygody, dostępności i bezpieczeństwa, jak również dzięki umożliwieniu zaoszczędzenia czasu, sieć bankomatów *Cashzone *ma szansę bardzo szybko wysunąć się na pozycję lidera wśród operatorów bankomatowych działających na terenie Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)