Trwa ładowanie...
dhm5k2i

Polski dostawca internetu daje WiFi za darmo

Netia, w ramach szeroko zakrojonej współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi, dostarcza WiFi na Gubałówce i Kasprowym Wierchu. Turyści korzystający z kolejek linowych, mogą cieszyć się z bezpłatnego Internetu, który jest dostępny zarówno na dolnych, jak i górnych stacjach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polski dostawca internetu daje WiFi za darmo
(Materiały prasowe)
dhm5k2i

Uruchomienie usługi nastąpiło 20 czerwca. Zarówno na Gubałówce, jak i Kasprowym Wierchu, urządzenia sieci bezprzewodowej Netii zostały zamontowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Zasięg sieci WiFi obejmuje całą powierzchnię, na której klienci oczekują na przejazd kolejką linową.

Współpraca z Polskimi Kolejami Linowymi z zakresie WIFI to nie pierwszy tego typu projekt, w który włącza się Netia. Swoje WIFI dostarcza m.in. klientom wielu centrów handlowych, w tym warszawskiej Arkadii, gdzie usługa jest zintegrowana z systemem kart lojalnościowych, z których korzystają tysiące stałych klientów galerii. Rozwiązanie to umożliwia elastyczne różnicowanie parametrów usługi dla każdego użytkownika oraz Gości VIP.

Budowa WIFI to element szerszej współpracy Netii i PKL, w ramach której - na bazie zbudowanej na potrzeby projektu sieci światłowodowej, łączącej siedzibę PKL na Krupówkach z dolnymi stacjami kolei w Kuźnicach i pod Gubałówką - Netia świadczy usługi dostępu do Internetu (BDI), transmisji danych (MPLS) oraz usługi głosowe IP, z wykorzystaniem rozwiązań opartych o przetwarzanie w chmurze obliczeniowej.

dhm5k2i

Podziel się opinią

Share
dhm5k2i
dhm5k2i
Więcej tematów