Trwa ładowanie...
d1ey60n

Polska premiera Interaktywnego przystanku

Czas na interaktywny przystanek, czyli multimedialną wiatę jak nigdy dotąd przyjazną pasażerom. Interaktywny przystanek to antidotum na zerwane rozkłady jazdy, zmiany w komunikacji miejskiej spowodowane remontami. Przyjazny turystom, osobom starszym, niepełnosprawnym i przede wszystkim zawsze aktualny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska premiera Interaktywnego przystanku
(Materiały prasowe)
d1ey60n

W interaktywnych przystanku wyświetlane są informacje dotyczące topografii miasta, komunikacji i połączeń z innymi środkami transportu. Jest to niezwykle cenne dla turystów, którzy z nowoczesnej tablicy mogą dowiedzieć się jaki bilet powinni kupić, jak dojechać do centrum, na lotnisko. Dla osób starszych lub niedowidzących przygotowano możliwość powiększania tekstu, a w przyszłości nawet nawigacji głosowej. Z myślą o pasażerach głuchoniemych zainstalowano także translator języka migowego. Ta innowacja jest efektem współpracy producentów przystanka i firmy Migam.pl.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Ekrany umieszczone w wiacie przystankowej posiadają system rozpoznawania wielu punktów dotyku jednocześnie. Dzięki temu rozkład jazdy może równocześnie przeglądać kilka osób. Zastosowane monitory posiadają matrycę LED, dzięki czemu są energooszczędne. Zewnętrzne ekrany przystanku to powierzchnia reklamowa.

d1ey60n

Urządzenie zostanie po raz pierwszy zaprezentowane na poznańskich targach GMINA 2014. w dniach 14-17 października. Przystanek interaktywny powstał dzięki współpracy Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, spółki GLIP i producenta wiat firmy A2HM.

Ekspozycja GLIP/A2HM: hala 8. stoisko 34.

Najnowsze smartfony w rewelacyjnych cenach. Sprawdź oferty! >>

d1ey60n

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1ey60n

d1ey60n