WP

Polska firma zbuduje tory w Azji

Podróżując po świecie koleją możesz nie wiedzieć, że korzystasz w Azji z polskich toalet i że jeździsz po torach, które zbudowała polska firma. Tym ostatnim zajmuje się Track Tec, która w Filipinach będzie modernizować trasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pociągi w Filipinach
Pociągi w Filipinach (Wikipedia)
WP

Polska firma Track Tec będzie modernizować jedną z najstarszych linii kolejowych w stolicy Filipin, Manili. Jak informuje serwis rynek-kolejowy.pl, tamtejsza spółka Light Rail Manila złożyła u Polaków zamówienie na produkcję i dostarczenie rozjazdów kolejowych. Polacy na miejscu będą też zarządzać budową.

W ostatnim czasie Manila buduje całkowicie nowe linie i modernizuje stare linie kolejowe, więc polska firma ma nadzieję, że na rozjazdach współpraca w stolicy Filipin się nie skończy. To nowy kierunek wakacyjny Polaków, więc warto wiedzieć, że podróżując po mieście możemy jeździć po torach, które stworzone zostały dzięki polskiej firmie.

Polska, Azja, pociągi - okazuje się, że to bardzo intratne połączenie. Nie tak dawno informowaliśmy o polskiej firmie, której pociągowe toalety trafiły do indyjskich pociągów. Ich patent sprawia, że nieczystości nie są wyrzucane na tory, jak w zwykłych indyjskich toaletach pociągowych, tylko trafiają do specjalnego pojemnika.

WP

Polskie pociągi można było też zobaczyć w reklamie… pakistańskiego napoju. Wystąpiły w niej gwiazdy pakistańskiego filmu, a na pierwszy rzut oka produkcja mogła przypominać bollywoodzką wersję Bonda.

Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP