Pokrowiec na iPhone’a 4, który dwukrotnie wydłuży czas działania baterii

Strona głównaPokrowiec na iPhone’a 4, który dwukrotnie wydłuży czas działania baterii
08.10.2010 13:30
Pokrowiec na iPhone’a 4, który dwukrotnie wydłuży czas działania baterii
Źródło zdjęć: © electronista.com

Firma Energizer wprowadziła do swojej oferty nowy pokrowiec na iPhone’a 4 – model AP1201. Jak zapewnia producent, pozwoli on nawet dwukrotnie wydłużyć czas działania standardowej baterii...

Firma Energizer wprowadziła do swojej oferty nowy pokrowiec na iPhone’a 4 – model AP1201. Jak zapewnia producent, pozwoli on nawet dwukrotnie wydłużyć czas działania standardowej baterii najnowszego smartfona firmy Apple.

Pokrowiec AP120. jest lekki, cienki i bardzo dobrze dopasowany do telefonu. Cała konstrukcja została wykonana z silikonu i gumy, co ma zapobiegać wyślizgnięciu się telefonu z ręki i dodatkowo amortyzować uderzenie w razie upadku. Wbudowany, litowo-polimerowy akumulator o pojemności 1200 mAh, jak podaje producent, wydłuży czas działania standardowej baterii nawet o 100%. W praktyce ma to pozwolić na dodatkowe 200 godzin pracy w trybie czuwania; 27 godzin słuchania muzyki; 7 godzin oglądania wideo; 5 godzin rozmów 3G lub 9 godzin rozmów 2G; 4 godziny przeglądania Internetu w trybie 3G lub nawet 7 godzin surfowania przez WiFi. Z tyłu obudowy znajduje się wskaźnik LED, informujący o poziomie naładowania baterii. Specjalny przycisk uruchamia proces szybkiego podładowania baterii iPhone’a.

Zastosowana przez Energizera bateria ma wymiary 6. x 130 x 16,5 mm przy wadze 55 g. Można ją ładować poprzez port USB – razem ze standardową baterią lub oddzielnie. Producent deklaruje żywotność na poziomie 500 cykli.

Pokrowiec z baterią Energizer AP1201 dostępny jest już w sprzedaży w cenie wynoszącej niespełna 70 dolarów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)