Trwa ładowanie...
d4fskwp
CHIP

Pojeździj białym BMW M3 po Warszawie

Pomysł gry upamiętniającej wyczyny szalejącego po Warszawie pirata drogowego wydaje się nam niezbyt mądry. Ale na pewno mądrzejszy, niż zachowanie pierwowzoru gry.
Share
Pojeździj białym BMW M3 po Warszawie
Źródło: chip.pl
d4fskwp

Oto, jak reklamują grę, dostępną w sklepie Google Play, sami jej twórcy:

Chcesz poczuć się jak Froguś (znany również jako Boguś) pędzący po arteriach komunikacyjnych Warszawy swoim nowiutkim M3? Nie masz 150 tys. euro a bank nie chce dać kredytu? To nie problem! Dzięki tej grze możesz tak jak Froguś pędzić w okolicach Warszawy w bielutkim M3!

Omijaj korki, jedź pod prąd, ponad 200 km/h, nie zatrzymuj się do kontroli oraz popełniaj inne wykroczenia bez konsekwencji i bez utraty prawka!

d4fskwp

Gra oferuje świetną grafikę i niezapomniane wrażenia pędzenia po zatłoczonej ulicy. Po co robić to na żywo i ryzykować życie innych? Nie każdy ma takie umiejętności jak Frogu, dlatego zagraj już dziś i poleć tę grę znajomym!

I obiecują jeszcze:

W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość wprowadzenia wymiany punktów na nagrody, tuningu aut i GTR-ka!

Gra cieszy się sporym zainteresowaniem, a średnia ocena z pobrań to przyzwoite 4,2 gwiazdki (na 5 możliwych). W nowszych wersjach twórcy zapowiadają jeszcze poprawę płynności rozgrywki i optymalizację aplikacji, a także wprowadzenie opcji tuningu i nowych aut. Jeśli zatem przyjdzie wam ochota poszaleć po ulicach miasta, pojeździć pod prąd czy pouciekać przed policją, zdecydowanie polecamy sięgnięcie po tego typu grę.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Kwantowy komputer Google'a okazał się... rozczarowaniem

d4fskwp

Podziel się opinią

Share
d4fskwp
d4fskwp
Więcej tematów