ycipk-1hmrg2

Pojawił się pierwszy odcinek, drugiego sezonu serialu "Wielkie kłamstewka". Do obsady dołączyła Meryl Streep

10 czerwca rozpoczął się drugi sezon serialu "Wielkie kłamstewka”. Nagrodzony czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy, serial powraca w HBO. Do wcześniejszej ekipy dołącza laureatka trzech Oscarów – Meryl Streep.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Wielkie kłamstewka"
Kadr z serialu "Wielkie kłamstewka" (HBO)
ycipk-1hmrg2

"Wielkie kłamstewka" to mroczna komedia, oparta na bestsellerze Liane Moriarty. Akcja rozgrywa się w mieście nad morzem w Kalifornii. Historia toczy się wokół trzech kobiet, które mają problemy emocjonalne i nagle biorą udział w śledztwie w sprawie morderstwa. Jest to spojrzenie na to, jak kłamstwa dzielą się między społecznością, w tym mężami, żonami, dziećmi, nauczycielami szkolnymi, którzy mogą się odwrócić i stać zabójczy.

W pierwszym sezonie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak Nicole Kidman, Reese Witherspoon czy Shailene Woodley. Serial zebrał mnóstwo nagród i dostał świetne opinie na całym świecie. W drugim sezonie czeka nas niespodzianka. Tą niespodzianką jest pojawienie się Meryl Streep, jednej z najbardziej znanych i utalentowanych aktorek w historii. Zagraniczne media np. Rottentomatoes czy BBC, piszą, że drugi sezon miniserialu "Wielkie kłamstewka" może być najlepszą serią w tym lecie.

"Wielkie kłamstewka" możemy oglądać w polskiej telewizji HBO, w poniedziałki o 20:10 oraz na HBO GO. Każdy kolejny odcinek będzie pokazywany co poniedziałek o tej samej godzinie. Drugi sezon liczy łącznie siedem epizodów.

ycipk-1hmrg2
Polub WP Tech
ycipk-1hmrg2
ycipk-1hmrg2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1hmrg2