Trwa ładowanie...
dzynfi5
dzynfi5
CHIP
inne

Pogromca Samsunga Galaxy S5 na zdjęciach

Wygląda na to, że Galaxy F okaże się bardzo przewidywalnym, ale i równocześnie bardzo dobrym smartfonem. Po prostu – taki Samsung Galaxy S5, tylko niemal pod każdym względem trochę lepszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dzynfi5
 (fot. www.chip.pl)
((fot. www.chip.pl))

Najważniejszymi cechami wyróżniającymi wersję premium (a raczej "fashion", bo stąd bierze się litera F w nazwie linii) mają być metalowa obudowa, większy i leszy ekran oraz wydajniejszy chipset.

Jeśli chodzi o obudowę, będzie ona najprawdopodobniej wykonana z aluminium (wykończonego w stylu, który nazywa się "czesanym"). Co ważne, mimo zmiany materiału Galaxy F ma być równie odporne na wodę i zabrudzenia jak model S5, czyli spełniać będzie normę IP67. Aparat umieszczony na tylnej ściance ma mieć 16 mln pikseli i stabilizację optyczną.

 (fot. www.chip.pl)
((fot. www.chip.pl))

Ekran będzie miał – w zależności od źródła informacji – przekątną 5,3 lub 5,2 cala. Najważniejsza jest jednak rozdzielczość QHD, czyli 1440×2560 pikseli. W środku znajdziemy natomiast najpotężniejszego obecnie Snapdragona 805 (plus układ graficzny Adreno 420) i 3 GB pamięci RAM.

 (fot. www.chip.pl)
((fot. www.chip.pl))

O ile jednak powyższe informacje pojawiały się już w Sieci od jakiegoś czasu, o tyle nowością są zdjęcia Galaxy F, które można określić jako "prawdopodobnie autentyczne". Możemy z nich wywnioskować, że nowy smartfon Samsunga będzie nieco mniejszy niż Galaxy S5, za to z węższymi ramkami wokół wyświetlacza.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Organizacje antypirackie odnoszą kolejne zwycięstwo

dzynfi5

Podziel się opinią

Share
dzynfi5
dzynfi5
Więcej tematów