Trwa ładowanie...
d27n4dp

Pogoda na piątek. Zachmurzenie i porywisty wiatr. Możliwe opady. Co nas czeka 22 listopada

Pogoda w piątek przyniesie zmiany szczególnie we wschodniej części kraju. Termometry pokażą tam maksymalnie 5 st. C. W pozostałych rejonach Polski cieplej. Miejscami może popadać deszcz. Dokuczać też będzie porywisty wiatr. Zobacz prognozę na 22 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na 22 listopada
Pogoda na 22 listopada (Shutterstock.com)
d27n4dp

Synoptycy przewidują dziś zachmurzenie w całym kraju, choć nie wykluczają przejaśnień. Rozpogodzenia możliwe będą szczególnie w centralnej części Polski. Chłodny front atmosferyczny znad Rosji nawiedzi dziś wschodnie województwa, w związku z czym tamtejsi mieszkańcy mogą spodziewać się gwałtownego spadku temperatury.

Termometry we wschodniej części kraju pokażą dziś maksymalnie 5 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w Białymstoku - tam jedynie 1-2 st. C. O wiele cieplejszą temperaturą będą mogli się cieszyć mieszkańcy zachodnich i połodniowych rejonów Polski. Na Dolnym Śląsku, a także w województwach śląskim i opolskim termometry wskażą maksymalnie 12-13 stopni Celsjusza. Na północy 8 st. C., w Wielkopolsce 10 st. C., a w stolicy 6-7 st. C.

d27n4dp

Mieszkańców Polski czeka bardzo chłodna noc. Na Suwalszczyźnie mróz - nawet - 5 stopni Celsjusza. W pozostałych rejonach kraju od 4 do 7 st. C.

Czytaj także: Pogoda. Najbliższe dni bez zmian, ale zima będzie mroźna i śnieżna

W związku ze sporym zachmurzeniem w wielu rejonach kraju może popadać dziś deszcz. Synoptycy prognozują opady szczególnie na Pomorzu i w Wielkopolsce, a także w województwie kujawsko-pomorskim. Na Podlasiu możliwy deszcz ze śniegiem. W górach może spaść śnieg. Tam również powieje silny wiatr z prędkością nawet do 100 kilometrów na godzinę. W centrum jego prędkość wyniesie 50 km/h, a na południu maksymalnie 60 km/h.

Zobacz także: Pogoda. To już pewne. Nadchodzi ochłodzenie, które odczujemy jeszcze przed weekendem

d27n4dp

Podziel się opinią

Share

d27n4dp

d27n4dp
Więcej tematów