Trwa ładowanie...
d3if6fv

Pogoda na 24 sierpnia. Burze i silny wiatr na północy kraju. Śledź radar burzowy online

Pogoda w poniedziałek 24 sierpnia w niektórych częściach Polski może okazać się burzowa. Lokalnie możliwe silne porywy wiatru, których prędkość wyniesie nawet 90 kilometrów na godzinę. Śledź radar burz online i bądź na bieżąco z sytuacją pogodową w kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na 24 sierpnia. Lokalnie możliwe burze. Śledź komunikaty pogodowe
Pogoda na 24 sierpnia. Lokalnie możliwe burze. Śledź komunikaty pogodowe (Windy.com)
d3if6fv

Pogoda w poniedziałek 24 sierpnia zgodnie z wcześniejszymi prognozami przyniesie ochłodzenie. Początek tygodnia najcieplej zapowiada się na południu Polski, gdzie termometry pokażą 24 stopnie Celsjusza. Najchłodniej będzie zaś na północnym-zachodzie kraju, gdzie maksymalna temperatura wyniesie dziś 19 st. C.

W większości kraju będzie dziś pogodnie. Opady deszczu mogą pojawić się jedynie w województwach pomorskim i lubuskim, a także na Warmii i Mazurach. Synoptycy prognozują, że w tych rejonach może spaść od 10 do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Możliwe także burze oraz wiatr, który miejscami osiągnie prędkość nawet 90 kilometrów na godzinę.

Meteorolodzy nie wykluczają także przelotnych opadów deszczu w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim. Na południu wiatr będzie słaby, na zachodzie i wschodzie kraju powieje z prędkością do 50 kilometrów na godzinę.

Radar burzowy online

W związku z dynamiczną sytuacją pogodową w Polsce, synoptycy zachęcają do śledzenia komunikatów. Aby być na bieżąco, warto monitorować radary burzowe online lub pobrać dedykowane aplikacje. Wśród nich należy wymienić między innymi:

O pozostałych aplikacjach pogodowych, dzięki którym z pewnością nie dacie zaskoczyć się opadom deszczu i burzom, przeczytacie w tym artykule.

d3if6fv

Podziel się opinią

Share
d3if6fv
d3if6fv
Więcej tematów