Trwa ładowanie...
d1p794s
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
turcja

Pobożne dzieci dostaną tablety

Imam z meczetu w środkowej Turcji chce obdarowywać darmowymi tabletami dzieci, które w ciągu dwóch miesięcy 180 razy wezmą udział w modlitwach w świątyni
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobożne dzieci dostaną tablety
(Thinkstockphotos)
d1p794s

_ "Chcieliśmy przyciągnąć uwagę młodych ludzi i zachęcić ich do modlitwy, korzystając z ich zamiłowania do technologii i internetu" _ - powiedział Cebrail Ozturk, który jest imamem meczetu we wsi Dayili w prowincji Yozgat.

_ "Dzieci będą zbierać kupony, rozdawane po każdej modlitwie" _ - dodał duchowny.

Ozturk poinformował też, że kampania będzie finansowana z datków pochodzących od mieszkańców wsi oraz Turków mieszkających w Europie.

d1p794s

Zobacz, gdzie kupisz dobry tablet w niskiej cenie!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1p794s

d1p794s
d1p794s